У базі 27612 реферата, 363 підручника

 В Сумському ОІППО обговорили впровадження шкільного Календаря прав людини  Русская версия

В Сумському ОІППО обговорили впровадження шкільного Календаря прав людини
Архів новин

19 жовтня 2015 року в Сумському ОІППО відкрився семінар з пілотування та доопрацювання посібника – шкільного Календаря прав людини. Відкрив засідання в.о. ректора СОІППО, доктор історичних наук, доцент Юрій Нікітін. У заході також взяла участь головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко, окресливши головні завдання та план триденної роботи. Історичні передумови важливості даної роботи окреслила національний спеціаліст проектів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Беца. Члени авторського колективу ознайомили присутніх із цілями, завданнями та особливостями методики використання шкільного Календаря прав людини. Учителі області напрацювали рекомендації до практичного використання Календаря на уроках. У засіданні робочої групи беруть участь як учителі історії та права, так і учителі початкових класів, української мови та літератури, математики, фізики, англійської мови, фізичної культури, зарубіжної літератури.

Професор Запорізького національного університету, доктор педагогічних наук Сергій Терно презентував для учасників методологію аналізу проведення виховних заходів.

Пілотування Календаря відбуватиметься в другий робочий день на відкритих уроках та виховних заходах у загальноосвітніх навчальних закладах, а третій день учасники-учителі та автори присвятять обговоренню результатів практичного впровадження шкільного Календаря в навчально-виховний процес.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Підписано Меморандум про впровадження інклюзивної освіти в закладах освіти Львівської області
  • У Львові відбулася конференція "Можливості впровадження кодексів честі у ВНЗ Луцька та Львова"
  • Кабмін ввів обов’язкову сертифікацію шкільного приладдя з листопада
  • МОН оприлюднило переваги впровадження 11-річного терміну здобуття повної середньої освіти
  • Відбулося засідання тендерного комітету в рамках впровадження проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні"
 19.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Сегодня Львы зависимы от привычек и бессознательных реакций. Успешнее пойдут дела, в которых вы глубоко заинтересованы, и отношения, которые вас внутренне «цепляют». Возможен интерес к тайнам, скрытой подоплеке событий. Любовные... далі
Інші гороскопи

Хмарина