У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Молодіжний профспілковий рух в Україні: нове бачення й перспектива  Русская версия

Молодіжний профспілковий рух в Україні: нове бачення й перспектива
Архів новин

Мотивація молоді, її роль у розвитку профспілкового руху, особливості інформаційної роботи, шляхи поліпшення іміджу профспілки, виклики діяльності профорганізацій в умовах сьогодення – все це стало темою для обговорення на засіданні круглого столу «Нове бачення розвитку молодіжного профспілкового руху в Україні», що відбувся 13 жовтня 2015 року за організаційного сприяння ФПУ.

Співорганізаторами заходу виступили члени Молодіжної ради Федерації профспілок України, активними учасниками – представники молодіжних рад галузевих профспілок, фахівці з питань молодіжної політики членських організацій ФПУ.

Участь у заході взяв заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко. У своєму слові до молоді він, зокрема наголосив на тому, що лише у поєднанні досвіду і мудрості профспілкових працівників з енергійністю й креативністю сучасної молоді ми матимемо можливість рухатися вперед та розвивати профспілковий рух в Україні.

Голова Молодіжної ради ФПУ Василь Андреєв виступив з доповіддю про діяльність Молодіжної ради за останні п’ять років. Голова Молодіжної ради окреслив надбання та проекти, які вдалося реалізувати, акцентував увагу учасників заходу на загрозах і ризиках сучасності. Також Василь Андреєв висловив побажання щодо модернізації роботи Молодіжної ради ФПУ з необхідність діяти консолідовано та солідарно.

Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі заходу взяла завідувач відділу студентської молоді апарату ЦК Маргарита Майорова. Під час свого виступу вона окреслила основні досягнення Профспілки освітян у частині соціально-економічного захисту студентів, звернула увагу на актуальні проблеми та аспекти роботи відділу в умовах реформування галузі, ознайомила учасників з нещодавно проведеною Всеукраїнською школою профспілкового лідера та її напрацюваннями.

Молодь на круглому столі працювала досить активно і злагоджено, спільно відшукуючи відповіді на ключові питання:

– якою має бути Молодіжна рада ФПУ та як мотивувати молодь до активної участі у роботі ради;

– які проблеми турбують профспілкову молодь та яким чином Молодіжна рада ФПУ може сприяти їх вирішенню;

– що конкретно потрібно робити в умовах соціально-економічної кризи України, коли Уряд не чує громадян своєї країни й не піклується про їх добробут.

Загалом дискусія на Круглому столі була дуже цікава та змістовна. Серед питань, які турбують молодь у профспілковому контексті, підіймались, зокрема, забезпечення першим робочим місцем, житлом, гідний рівень оплати праці, стипендіальне забезпечення, кар’єрне зростання молоді та якісна освіта, необхідність відродження довіри до профспілок, налагодження якісної комунікації між ланками організацій, пошук шляхів взаємодії з роботодавцями задля досягнення спільних цілей, посилення співпраці профспілкової молоді з органами виконавчої влади.

Учасники Круглого столу визнали, що існуюча нормативна база Молодіжної ради ФПУ – Положення та Концепція молодіжної політики ФПУ, носять наразі досить формальний характер, не розкривають всієї суті існування Ради та обмежують її можливості. Було прийнято рішення напрацювати рекомендації щодо змін та доповнень до вищевказаних документів та розглянути їх на черговому засіданні Молодіжної ради.

Відділ студентської молоді ЦК Профспілки

За матеріалом Профспілка освітян.
Новини за темою:
  • Д.Табачник виступає за відміну обов’язкового дубляжа іноземних фільмів українською мовою
  • Студенти України розробили революційну програму CrossView
  • ВНЗ України не даватимуть ліцензій на підготовку не профільних фахівців
  • 18 березня освітяни України обговорять аспекти інновацій в освіті
  • Розпочався конкурс "Молодіжний лідер Черкащини-2010"
 16.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №1793

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина