У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Педагогічних працівників навчали попереджувати конфлікти шляхом медіації  Русская версия

Педагогічних працівників навчали попереджувати конфлікти шляхом медіації
Архів новин

У вересні – жовтні 2015 року Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України провів навчання для 77 педагогічних працівників Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей.

16 жовтня закінчився курс тренінгів навчання третьої групи педагогічних працівників – майбутніх медіаторів навчальних закладів.

Педагоги – учасники тренінгів опанували програму «Базові навички медіатора в навчальних закладах і громаді». Під час навчання вчителі опанували теорію конфліктів, ознайомились з методикою попередження гендерно обумовленого насильства та жорстокого поводження з дітьми, миробудуванням та медіацією. Отримані знання закріпляли на практиці: відпрацьовували вміння та навички медіатора у ситуативних рольових іграх, заснованих на життєвих історіях, з якими медіатори стикаються у професійній діяльності, а також розробляли заняття для учасників навчально-виховного процесу, спрямовані на популяризацію медіації як моделі вирішення конфліктів в освітньому середовищі та громаді.

Навчання проводилось в рамках проекту "Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації у групах та громадах, які зазнали наслідків конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО" за підтримки Посольтва Великої Британії в Україні. Всі учасники навчання отримали сертифікати медіатора в навчальних закладах і громаді.

Довідково: медіація — вид альтернативного врегулювання спорів, метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Для участі у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень в Україні зареєструвалися більше 16 тис. осіб
  • У Черкасах відбудеться навчальний семінар "Уроки для стійкого розвитку"
  • У Києві відбудеться Всеукраїнський астрономічний педагогічний фестиваль
  • У Львівській області школярі прогулювали уроки через конфлікт із завучем?
  • Оголошено конкурс на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2009/2010 навчальному році
 16.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овнам звезды рекомендуют осуществлять задуманные важные дела в начале дня. И вам, и окружающим в это время будет легче проявить дисциплинированность и ответственность, продемонстрировать твердость характера и верность слову. С каждым часом эти... далі
Інші гороскопи

Хмарина