У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Учителі Житомирщини опановують найсучасніші методи роботи з обдарованими дітьми  Русская версия

Учителі Житомирщини опановують найсучасніші методи роботи з обдарованими дітьми
Архів новин

У рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Навчатися, щоб навчати» у Києві відбувся семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН». Учасниками заходу стали 29 учителів фізики і два представники відділу освіти Овруцького району Житомирщини. Співробітники Національного центру «Мала академія наук України» розповіли про наукові очно-заочні та літні профільні школи МАН, виїзні лекторії в межах проекту «Наука ХХІ століття», наукові студії академії для старшокласників, можливості сучасних цифрових лабораторій для організації дослідницької діяльності учнів; за допомогою фізичних експериментів презентували можливості роботи лабораторного комплексу «МАНЛаб».

Також під час заходу в Центрі науки та мистецтва «DIYA», керівник центру Микола Марусик зробив екскурсію кіностудією імені О. Довженка й ознайомив з арт-майданчиками, де реалізуються культурно-мистецькі проекти творчих працівників і партнерів МАН.

Детальна інформація – на сайті http://man.gov.ua

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Школам Житомирщини передадуть 17 нових автобусів
  • Цьогоріч учителям Кіровоградської області потрібно виплатити на 24% "відпускних" більше, ніж торік
  • Учителям-інвесторам довгобудів будуть надавати "кредитні канікули"
  • Учителів просять провести уроки пам’яті про Голодомор
  • Учителів притягнуть до відповідальності за непритомність учня на лінійці
 15.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина