У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича було проведено...  Русская версия

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича було проведено виїзне експертне засідання Вишеградської четвірки
Архів новин

13 жовтня 2015 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулась Міжнародна конференція Вишеградської групи (V4 – Чеська Республіка, Угорщина, Республіка Польща, Словацька Республіка). Тема виїзного засідання: «В4-Україна: Чернівецька конференція щодо реформи вищої освіти/Фінансування вищої освіти і науки».

У заході взяли учать перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун, заступник Міністра-Керівник апарату Олег Дерев’янко, представники Міністерства закордонних справ, представники Посольств, ректори вишів.

Країни V4 погодилися виконувати особливі функції, коли йдеться про галузевий напрямок їх допомоги Україні в процесі реформ відповідно до імплементації Асоціації з ЄС. Захід, який проводить Чеська Республіка стосується освітньої реформи. Конференція в Чернівцях відбулась під керівництвом Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та мала на меті поділитися досвідом V4 з українськими партнерами у сфері імплементації реформи освіти, зокрема, фінансової підтримки освіти та навчально-дослідних інститутів (ВНЗ, професійна освіта та підготовка і наукові інститути), що є складною та важкою для вирішення проблемою, а також обумовлює широку можливість імплементації реформ.

На конференції щодо фінансової підтримки освіти та науки України розглядали такі аспекти: зміна системи державного замовлення; досвід країн V4, джерела фінансової підтримки (державний/місцевий бюджет, приватне інвестування); формула розрахунку видатків, розподіл державних фондів серед університетів (критерії, покажчики та ін.); можливе введення системи ваучерів та кредитів, розрахунок видатків та користі податкових надходжень, представлення грантової системи у фінансуванні науки; фінансування інститутів професійного навчання та підготовки.

Міжнародна зустріч проходила у рамках ІІІ панелей.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У Запорізькому національному університеті відбулася університетська конференція "Молода наука-2010"
  • Студенти Запорізького національного університету обрали "Містера ЗНУ – 2010"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • У Запорізькому національному університеті відкрили жіночу Академію шляхетності
  • У Гарвардському університеті показали фільм про Луценка
 14.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Прогуливался как-то поручик Ржевский по улице, а на встречу поп.
- Не найдется ли огоньку, Батюшка?
Поп достаёт из кармана спички и даёт поручику подкуриться.
-Батюшка, вы курите??? Но это же грех! На что поп отвечает:
-Запас карман не тяготит, ни есть ни пить не просит, хоть поп монашку не е^ет, но х%й в кармане носит!
"Интересный каламбурчик! Надо запомнить"- подумал поручик... далі
Інші анекдоти

Хмарина