У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В УкрДУЗТ відкрито Українсько-польський центр науки, освіти та культури  Русская версия

В УкрДУЗТ відкрито Українсько-польський центр науки, освіти та культури
Архів новин

В Українському державному університеті залізничного транспорту при Центрі міжнародного співробітництва відкрито Українсько-польський центр науки, освіти та культури. Ініціатива створення центру виникла під час співпраці УкрДУЗТ з Радомським технологічно-гуманістичним університетом імені Казиміра Пуласького в рамках проекту Темпус IV та після підписання Меморандуму з Генеральним Консульством Республіки Польща в Харкові.

Основною метою створення центру є встановлення міжнародних наукових, творчих і культурних зв’язків із польськими вищими навчальними закладами, підприємствами й громадськими організаціями, реалізація спільних проектів студентської й викладацької мобільності, вивчення польської мови.

Генеральне Консульство Республіки Польща в Харкові подарувало для бібліотеки Центру різноманітні друковані й електронні видання польською, англійською, українською та російською мовами.

На цей час університет підписав рамкові угоди з декількома відомими ВНЗ Польщі: Технологічно-гуманістичним університетом ім. К. Пуласького в Радомі, Вищою школою адміністрації і бізнесу в Гдині, Лодзинською політехнікою, Вищою школою управління охороною праці в Катовицях.

За інформацією УкрДУЗТ

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Заступник Д.Табачника заборонив ВНЗ проводити семінари і наукові конференції
  • Юрій Павленко: Міністерство має стати центром формування цілісної державної молодіжної політики
  • На Прикарпатті відкрито нове приміщення сільської школи для 400 учнів
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • Наука – вперед! Україна та Німеччина розширюють наукову співпрацю
 13.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина