У базі 27612 реферата, 363 підручника

 XVIII засідання Українсько-польської комісії експертів щодо удосконалення...  Русская версия

XVIII засідання Українсько-польської комісії експертів щодо удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії
Архів новин

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулась XVIII нарада Українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії.

У своїй сесійній роботі Українсько-польська комісія зосередилась на обговоренні проблем історії спільного для двох народів культурного простору та його відображення у шкільних підручниках та навчальних посібниках. Основною темою публічних виступів стала багатокультурність та проблеми її наукового, методологічного та методичного осягнення у процесі викладання історії та географії.

Також під час роботи комісії польськими експертами було презентовано видання українською мовою «Україна: нариси історії», яке сприятиме взаємній співпраці на шляху подолання культурних та історичних стереотипів між українським та польськими народами.

За результатами роботи ХVIII наради Українсько-польської комісії щодо удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії було висловлено рекомендації, що мають поліпшити якість навчальних видань. Особливу увагу було звернуто на необхідність більш акцентованого висвітлення позитивних прикладів взаємних впливів української та польської національних культур. Разом із представниками Інституту національної пам’яті Республіки Польща було узгоджено конкретні кроки щодо обміну навчальними виданнями, дидактичними матеріалами між двома країнами.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Янукович призначив Д.Табачника главою делегації на переговори з Європейською Комісією
  • Якість харчування в одеських освітніх установах контролюватиме комісія
  • Юрій Коровайченко: 3 серпня відбудеться засідання робочої групи з доопрацювання законопроекта про вищу освіту
  • Чергове засідання Акредитаційної комісії МОН
  • Харківська студрада провела засновницьке засідання
 12.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Умер новый русский. У ворот рая встречает его апостол Петр.
- А! Здравствуйте, Сидор Николаевич (смотрит в блокнот) Да... Это у вас вилла на Гавайях и вилла на Канарах имеется?
- Да.
- Так... Квартиры в Лондоне, Нью-Йорке и Париже?
- Да, есть.
- Квартира в Москве и вилла на РублЯвке?
- Да, это все у меня было. Я всю жизнь работал, налоги, между прочим, платил.
- "Ролс-ройс"... далі
Інші анекдоти

Хмарина