У базі 27618 реферата, 364 підручника

 XVIII засідання Українсько-польської комісії експертів щодо удосконалення...  Русская версия

XVIII засідання Українсько-польської комісії експертів щодо удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії
Архів новин

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулась XVIII нарада Українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії.

У своїй сесійній роботі Українсько-польська комісія зосередилась на обговоренні проблем історії спільного для двох народів культурного простору та його відображення у шкільних підручниках та навчальних посібниках. Основною темою публічних виступів стала багатокультурність та проблеми її наукового, методологічного та методичного осягнення у процесі викладання історії та географії.

Також під час роботи комісії польськими експертами було презентовано видання українською мовою «Україна: нариси історії», яке сприятиме взаємній співпраці на шляху подолання культурних та історичних стереотипів між українським та польськими народами.

За результатами роботи ХVIII наради Українсько-польської комісії щодо удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії було висловлено рекомендації, що мають поліпшити якість навчальних видань. Особливу увагу було звернуто на необхідність більш акцентованого висвітлення позитивних прикладів взаємних впливів української та польської національних культур. Разом із представниками Інституту національної пам’яті Республіки Польща було узгоджено конкретні кроки щодо обміну навчальними виданнями, дидактичними матеріалами між двома країнами.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Державна акредитаційна комісія МОН України визнала акредитованими 37 ВНЗ
  • У Києві школярі масово проходять обов’язкові медичні комісії
  • Державною акредитаційною комісією розглянуто результати перевірок вищих навчальних закладів
  • Державна акредитаційна комісія МОН визнала акредитованими 4 ВНЗ
  • Відбулося засідання тендерного комітету в рамках впровадження проекту "Рівний доступ до якісної освіти в Україні"
 12.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина