У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Атестаційна колегія МОН перевірить журнал "Соціологія: теорія, методи...  Русская версия

Атестаційна колегія МОН перевірить журнал
Архів новин

Міністерство освіти і науки звернулось до Національної академії наук України з вимогою дати належну оцінку редакції журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг", яка опублікувала на шпальтах видання матеріали антиукраїнського змісту.

У зверненні МОН до Національної академії наук України зокрема, зазначається, що велике збурення в академічній спільноті й засобах масової інформації викликало те, що заснований Інститутом соціології Національної академії наук України науковий академічний журнал "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" у добірці матеріалів "круглого столу", який начебто відбувся в окупованому Луганську 9 січня цього року під назвою "Луганськ: спекотне літо 2014 року", опублікував (№3, 2015) статтю кандидата юридичних наук О. Лопати. У ній автор стверджує, що "населення Донбасу масово і з особливою жорстокістю знищується Збройними Силами і Національною Гвардією України", що "основними учасниками Революції Гідності були маргінали з усієї країни, яким, власне, втрачати було нічого", що "владою країни було ухвалене рішення про термінове спрямування всього майданівського "пального" матеріалу на Схід України", і що, нарешті, ніякої агресії РФ проти України немає, а натомість США воює на Донбасі з РФ "до останнього українця".

У Міністерстві освіти і науки висловлюють переконання, що розтиражовані в цій статті ідеологічні кліше сусідньої держави-агресора не мають нічого спільного з науковим дискурсом.

"Ми вважаємо, що трагічні події в Криму й на Донбасі повинні бути предметом ретельного академічного вивчення, але воно не може спиратися на «круглі столи», проведені на окупованій території, де відсутні будь-які можливості для висловлення вільної думки", – йдеться у заяві МОН України.

У відомстві повідомляють, що автори численних звернень до Міністерства освіти і науки вбачають у діях журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" не лише образу десятків мільйонів українців, зокрема й тих, які віддали життя, захищаючи свободу й незалежність нашої держави, але й грубе порушення принципів наукової етики.

"Відтак Міністерство дало доручення Атестаційній колегії здійснити перевірку журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" на предмет відповідності критеріям, які ставляться до фахових наукових видань", – зазначають у МОН.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Журналісти викрили корупцію у ВНЗ під час зимової сесії
  • Відбулось засідання атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України
  • Професори з США навчатимуть студентів Запоріжжя журналістиці
  • Журналіст звернувся до керівництва Донецького університету в екзилі з ініціативою присвоєння імені Стуса
  • Відбулося засідання Атестаційної колегії МОН
 12.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

За свою контрольную работу о творчестве Шекспира студент-второкурсник одного из университетов получил "отлично". Однако преподаватель, проверявший его работу, пригласил студента на дополнительную беседу.
- Дорогой мой, - начал преподаватель, - вы, наверное, не знаете, что я закончил этот же университет и жил в том же общежитии, где живете и вы. Более того, у нас хранились контрольные работы прежних... далі
Інші анекдоти

Хмарина