У базі 27618 реферата, 364 підручника

 NASA опублікувало докладний план висадки людей на Марс  Русская версия

NASA опублікувало докладний план висадки людей на Марс
Архів новин

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) оприлюднило докладний план запуску місій на Марс. З доповіддю "Подорож NASA на Марс: наступні піонерські кроки в дослідженні космічного простору", а також з повним текстом плану можна ознайомитися на офіційному сайті агентства.

За словами глави NASA Чарльза Бодена, "NASA знаходиться найближче до відправлення американських астронавтів на Марс, ніж коли-небудь раніше. Сьогодні ми публікуємо додаткові відомості про план нашої подорожі на Марс і того, як ми збираємося досягти цієї мети. Найближчим часом план буде обговорено з членами Конгресу і нашими комерційними та міжнародними партнерами".

План передбачає активну діяльність по трьох основних напрямках. Перший з них, Earth Reliant, передбачає проведення досліджень на борту МКС. У рамках цього напрямку планується продовжувати роботу по спостереженню за станом людського організму під час довгого перебування в космосі.

Другий напрямок, Proving Ground, передбачає проведення робіт з метою створення ефективних технологій маніпулювання об’єктами в умовах далекого космосу. У рамках цього напрямку планується створення проміжної станції, наприклад, на навколоземній орбіті, для доставки людей на Марс.

Третій напрямок, Earth Independent, передбачає побудову незалежної від Землі інфраструктури в навколомарсіанському просторі та на поверхні Марсу.

У NASA розповіли і про стан роботи над створенням космічних кораблів, які зможуть доставити астронавтів на Марс. У рамках планованого запуску корабля компанії ЅрасеХ, NASA планує досліджувати можливості надувного модуля Bigelow Expandable Activity Module. Близькі до завершення базові роботи щодо основного пілотованого корабля для Марса (Orion).

Перший пуск надважкої ракети SLS (Space Launch System) повинен відбутися в найближчі три роки.

Місія ARM (Asteroid Redirect Mission) дозволить дослідити можливості використання сонячної енергії для переміщення важких об’єктів (астероїдів) в глибокому космосі і вивчити матерію цих небесних тел. У рамках проектів DSN (Deep Space Network), NEN (Near Earth Network) і SN (Space Network) NASA відпрацює можливості ефективної комунікації між астронавтами на Червоній планеті, навколомарсіанськими станціями та наземними службами.

Раніше NASA розпочало експеримент з виживання людей на Марсі. Протягом року шість осіб будуть знаходитися в ізольованому куполі діаметром 11 метрів і заввишки шість метрів. Крім того, агентство здійснило успішний тестовий запуск двигуна RS-25, який планується використовувати в майбутній ракеті Space Launch System (SLS) і випробувало теплові екрани космічних кораблів, розроблених для польотів на Марс.

Вчені Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) вважають, що на поверхні Марса в минулому протягом тисячоліть існували озера. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому в четвер в журналі Science.

На думку співробітників космічного відомства, водою, зокрема, колись був заповнений кратер Гейл, діаметр якого становить близько 154 км. Таких висновків учені дійшли, вивчивши інформацію, зібрану, в тому числі, за допомогою марсоходу Curiosity. Як відзначають дослідники, озера, можливо, існували протягом достатньо тривалого для зародження життя часу.

Як зазначив один з керівників проекту Curiosity, вчений з Каліфорнійського технологічного інституту Джон Гротзінгер, наявні дані свідчать про те, що в кратері мало місце відкладення осадових порід на протязі тисячоліть, що підтверджує тривале існування озер. Джерелом води, ймовірно, могли бути дощі або талі льоди. "Якщо знайдені свідчення існування озер, то це може бути аргументом на користь наявності життя", – констатував Гротзінгер.

За матеріалом Дзеркало тижня.
Новини за темою:
  • Планшети назвали причиною маленького словарного запасу у дітей
  • Астрономи знайшли планету незвичайного кольору
  • Японія планує посадити на Місяці свій зонд
  • У NASA занепокоєні новими гігантськими плямами на Сонці
  • NASA пропонує грошові призи за допомогу у виявленні навколоземних астероїдів
 09.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина