У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН змінило порядок проведення державної підсумкової атестації у 2015/2016...  Русская версия

МОН змінило порядок проведення державної підсумкової атестації у 2015/2016 навчальному році
Архів новин

Враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів, внесено зміни до наказу Міністерства освіти і науки України (МОН) від 16 вересня 2015 року №940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році". Про це повідомляє прес-служба МОН.

Відповідно до змін пункт 3 наказу викладено у новій редакції. Державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня буде проведено з 5 по 30 травня 2016 року з трьох предметів української мови (у формі зовнішнього незалежного оцінювання), іноземної мови (у навчальних закладах), математики або історії України (у формі зовнішнього незалежного оцінювання, незалежно від профілю навчального закладу випускник має право обрати один із зазначених предметів).

Наказ МОН України від 8 жовтня 2015 року №1050 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року №940" оприлюднено на офіційному веб-сайті МОН.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • Невикористані місця державного замовлення повернуто замовникам, - МОН
  • Юрій Павленко: Міністерство має стати центром формування цілісної державної молодіжної політики
  • Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив звіт про проведення ЗНО
  • У Маріупольському державному університеті пройшли три випускні вечори
  • Міносвіти України: обсяги державного замовлення для ВНЗ на сході України не змінено
 09.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Bubble Tanks 2
Грати у онлайн гру Bubble Tanks 2
Інші ігри

Хмарина