У базі 27618 реферата, 364 підручника

 21 жовтня стартують MBA-програми МІБ  Русская версия

21 жовтня стартують MBA-програми МІБ
Архів новин

21 жовтня в Міжнародному інституті бізнесу стартують програми для управлінців Executive MBA та International MBA. На даний момент сформована більша частина груп. Дуже сильні управлінці вже стали слухачами МІБ і очікують на початок занять.

Групи формуються з генеральних і операційних директорів, власників, директорів різних департаментів. Серед слухачів групи Executive MBA та International Executive MBA в цьому році представники промислових секторів таких, як виробництво кабельної та трубної продукції, гірничодобувна і хімічна промисловість, важке машинобудування. Також є представники аграрного бізнесу, ІТ-індустрії та електронної комерції, інвестиційного сектора та девелопменту.

Навчання в такій групі дасть слухачам уявлення про те, як ведеться бізнес не тільки в Україні, оскільки в групі набору 2015 року, окрім представників різних регіонів України, вже є представники кількох країн Європи та СНД.

Також слухачі групи International MBA в рамках спільного навчального модуля, який проходитиме у Франції, познайомляться зі слухачами бізнес-школи Aix-Marseille Graduate School of Management-IAE. Традиційно, слухачі МІБ будуть навчатися в одній групі з управлінцями з усіх континентів земної кулі.

Примітно, що цим інтернаціональний нетворкінг слухачів програм MBA МІБ не обмежується. Завдяки тому, що програми Міжнародного інституту бізнесу з 2007 року мають акредитацію Асоціації МВА (АМВА), всі слухачі, починаючи з першого дня навчання, стають частиною всесвітнього співтовариства АМВА. У них з’являється доступ до слухачів і випускникам всіх бізнес-шкіл, які також мають найпрестижнішу акредитацію АМВА. Це не тільки спілкування та обмін досвідом з грамотними управлінцями з усього світу, а ще й доступ до кращих роботодавців, які цінують наявність МВА-освіти у своїх співробітників.

На даний момент набір на програми Executive MBA та International MBA триває. Приєднуйтесь до кращих!

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • 20–22 жовтня у Києві відбудеться VII Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті"
  • 25 червня відбудеться презентація MBA-програм у Києво-Могилянській бізнес-школі
  • 11 червня відбудеться презентація MBA-програм Києво-Могилянської бізнес-школи
  • 15 травня у Києві відбудеться презентація MBA-програм Києво-Могилянської бізнес-школи
  • 8 квітня відбудеться презентація MBA-програм Києво-Могилянської бізнес-школи
 09.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

"Вот блин, приснится же такая херня", подумал Д. И. Менделеев, проснувшись по-утру. Но, всё равно, на всякий случай, записал.

Інші анекдоти

Хмарина