У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Катерина Амосова заявляє про рейдерське захоплення ВНЗ  Русская версия

Катерина Амосова заявляє про рейдерське захоплення ВНЗ
Архів новин

Катерина Амосова, відсторонена від обов’язків ректора Національного медичного університету (НМУ), заявляє про рейдерське захоплення її ВНЗ. Про це вона сказала в ефірі "Громадського радіо".

"Студентське братство" звинуватило ректора у протиправних діях та корупції. Організація направила лист із відповідними фактами до Міністерства охорони здоров’я, що і стало підставою для відсторонення та комплексної перевірки з боку міністерства.

Сама К.Амосова всі звинувачення заперечує і називає події, які розгортаються навколо неї і ВНЗ, "шаржем на боротьбу з корупцією".

"Наказом міністра охорони здоров’я мене відсторонили від обов’язків ректора, а не від посади. Адже я маю всі права ректора, оскільки вони надаються трудовим колективом", – зазначила вона.

"Сьогодні у нас не виникає сумніву, що це акт рейдерського захоплення нашого університету, мета якого – отримати контроль над ВНЗ з бюджетом 380 мільйонів грн на рік. Також це роблять для того, щоб знищити докази зловживання попереднього керівництва ВНЗ, закрити кримінальні справи, які ведуться вже більше, ніж 1,5 роки, а також повернути корупційні схеми, що процвітали при старому керівництві", – заявила вона.

За словами Амосової, в Національному медуніверситеті вже було таке швидке усунення ректора – "і зараз відбувається натяк на déjà vu".

"Це роблять ті ж три особи, що і раніше. Це відбувалося в нашому університеті після Майдану. Тоді я була призначена виконуючим обов’язки ректора і було ясно, що це політичне рішення", – сказала доктор медичних наук.

Коментуючи зауваження, що журналістів не пускали в університет для зйомок у рамках розслідування, Амосова сказала: "Я не давала вказівки не пускати журналістів в університет і не знала, що це відбувається, тому що була в шоці, коли прийшла комісія".

"Тоді я спілкувалася з комісією, вони мені дали перелік пунктів для перевірки на двох сторінках. І вже через 1,5 години був готовий проект акта про нерозголошення цієї інформації. І я прекрасно розуміла, що я повинна сприяти роботі комісії. І, на жаль, це сталося в нашому університеті і журналістів не допустили всередину, щоб зняти матеріал. І я прошу вибачення у ЗМІ від свого імені та імені університету", – зазначила вона.

За матеріалом Українська правда.
Новини за темою:
  • С.Квіт заявляє про відсутність у держави грошей на ремонт шкіл
  • Через захоплення комп’ютерами чимало школярів не вміють писати від руки
  • В.Янукович виділив 8,1 млн грн інституту ім. Амосова для проведення досліджень
  • Опозиція заявляє про побиття міліцією студентів з Євромайдану
  • У КМДА заявляють, що на російські гроші побудують українські школи
 09.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина