У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд виділив кошти на шкільні кабінети фізики і хімії  Русская версия

Уряд виділив кошти на шкільні кабінети фізики і хімії
Архів новин

Держава виділить кошти на обладнання шкільних класів фізики і хімії. Про це у своєму Facebook повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

За її словами, ще цього року на закупівлю класів фізики буде виділено 100 мільйонів, а в проекті бюджету на наступний рік заплановано 250 мільйонів на обладнання класів фізики і хімії.

"Минулого року я безуспішно намагалась вписати в бюджет 2015 року гроші на закупівлю обладнання для кабінетів фізики і хімії в школах. Грошей тоді не виділили. Але півроку діставання Мінфіна і от маємо результат: ще в цьому році на закупівлю класів фізики буде виділено 100 мільйонів. На наступний рік в проекті бюджету заплановано 250 мільйонів на класи фізики і хімії", – повідомила заступник міністра освіти.

"Без якісної природничої освіти в школі – ми ніколи не отримаємо інженерів, дослідників, науковців. А без цього інноваційний розвиток країни – просто не можливий!", – зазначила Інна Совсун.

Також за її словами, гроші направлятимуться на місця, а не в Міністерство освіти і науки.

"Ми зараз прописуємо механізм убезпечення таких закупівель, щоб гроші пішли на класи, а не на відкати", – наголосила перший заступник міністра освіти і науки.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • «Після переходу на 12-річку місцевій владі можуть знадобитися шкільні приміщення, які не використовуються нині», – Лілія Гриневич
  • Як буде проведено шкільні іспити у 2016 році
  • Юрій Шукевич: Україна зараз не може дозволити собі ввести дошкільну освіту
  • Юрій Павленко поговорив з міжнародними делегатами про розвиток позашкільної освіти
  • Юрій Павленко ініціює проведення в Україні турніру з хокею серед шкільних команд
 08.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам важно быть хозяевами или мудрыми управляющими в своих владениях. Если права разделены или вы не являетесь законным владельцем территории, стоит проявить дисциплинированность, лояльность к заданным правилам или существующим традициям. Не... далі
Інші гороскопи

Хмарина