У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд виділив кошти на шкільні кабінети фізики і хімії  Русская версия

Уряд виділив кошти на шкільні кабінети фізики і хімії
Архів новин

Держава виділить кошти на обладнання шкільних класів фізики і хімії. Про це у своєму Facebook повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

За її словами, ще цього року на закупівлю класів фізики буде виділено 100 мільйонів, а в проекті бюджету на наступний рік заплановано 250 мільйонів на обладнання класів фізики і хімії.

"Минулого року я безуспішно намагалась вписати в бюджет 2015 року гроші на закупівлю обладнання для кабінетів фізики і хімії в школах. Грошей тоді не виділили. Але півроку діставання Мінфіна і от маємо результат: ще в цьому році на закупівлю класів фізики буде виділено 100 мільйонів. На наступний рік в проекті бюджету заплановано 250 мільйонів на класи фізики і хімії", – повідомила заступник міністра освіти.

"Без якісної природничої освіти в школі – ми ніколи не отримаємо інженерів, дослідників, науковців. А без цього інноваційний розвиток країни – просто не можливий!", – зазначила Інна Совсун.

Також за її словами, гроші направлятимуться на місця, а не в Міністерство освіти і науки.

"Ми зараз прописуємо механізм убезпечення таких закупівель, щоб гроші пішли на класи, а не на відкати", – наголосила перший заступник міністра освіти і науки.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • В Україні створена програма дошкільної освіти "Впевнений старт"
  • У Києві відкрилися шкільні базари
  • У Києві запрацювали пришкільні табори відпочинку
  • Українські виробники 15-17 серпня представлять шкільну форму на виставці-ярмарку "Світ дитинства і школи" у Києві
  • Додаток до диплома єврозразка коштуватиме 100 грн
 08.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцы сегодня склонны остро реагировать на чужое поведение. День ознаменуется дискуссией, состязанием, дружеской конкуренцией, либо приглашением к ним. Уверенные в себе Стрельцы охотно примут вызов. Если вы сомневаетесь в своих способностях... далі
Інші гороскопи

Хмарина