У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти вважає першочерговим завданням позбутись 20% вчителів?  Русская версия

Міносвіти вважає першочерговим завданням позбутись 20% вчителів?
Архів новин

З учителями пенсійного віку укладатимуть однорічні контракти та подовжуватимуть їх у разі необхідності. Про це сказала на брифінгу в Укрінформі перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун.

"На сьогодні найважливішим завданням, що перед нами стоїть і передбачається пакетом змін до законодавства, першим етапом переведення на контракт буде переведення на однорічний контракт осіб пенсійного віку", – сказала Совсун. На практиці, за її словами, це означатиме, що перевага надаватиметься вчителям непенсійного віку.

"Якщо залишатимуться години, вільна ставка, потреба в додаткових викладачах, то щороку буде поновлюватися контракт з учителем пенсійного віку", – зазначила Совсун.

Перший заступник міністра освіти наголосила, що питання оновлення вчительського складу стоїть гостро, адже 20% викладачів у системі шкільної освіти – пенсійного віку.

Нагадаємо, нові дані Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) свідчать про дефіцит кваліфікованих вчителів у світі.

За матеріалом expres.ua.
Новини за темою:
  • У Міносвіти хотіли б відмінити всі пільги для абітурієнтів
  • Леся Оробець: Для Міносвіти готують роль "цапа-відбувайла"
  • У Міносвіти України забрали службу інтелектуальної власності
  • Міносвіти України змінило терміни реєстрації на зовнішнє тестування для деяких категорій абітурієнтів
  • Оприлюдненні відповіді на завдання тесту з історії України
 08.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №6848

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина