У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Відбувся Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі»  Русская версия

Відбувся Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі»
Архів новин

У Києві відбувся Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі», його присвятили 85-річчю від дня народження Ліни Костенко.

Захід проводився у два етапи. На першому, відбірковому, експертне журі, до участі в якому були залучені науково-педагогічні працівники п’яти провідних ВНЗ столиці і члени Національної спілки письменників України, визначило переможців у двох номінаціях – «Дослідницька робота» (дослідження творчості поетеси) і «Літературна творчість» (вірш, нарис, есе). Приємним сюрпризом для організаторів конкурсу стало те, що серед фіналістів конкурсу ˗ 42% учнів із сільської місцевості.

Відкриття конкурсу відбувалося в Національній кіностудії імені О. Довженка, де розташований Центр науки і мистецтв «DIYA» НЦ «МАНУ». Цей арт-майданчик поступово стає одним з осередків культурно-мистецького й освітянського середовища столиці. І цього разу конкурсанти мали можливість ознайомитися з музично-поетичною виставою «Інкрустації» – талановитою інтерпретацією творів Ліни Костенко у виконанні народної артистки України Лідії Вовкун і з музичним супроводом вокального дуету заслужених артисток України Лесі і Галини Тельнюк.

Після вистави творча молодь засипала запитаннями і подяками за неперевершену гру і гармонійну музику виконавців театрально-музичного дійства. Дівчата і хлопці з Луганщини і Львівщини, Черкас і Чернівців, Харкова і Херсона цікавилися секретами акторської майстерності, ділилися власними враженнями і щиро дякували майстрам за наближення до мистецьких вершин.

Наступного дня відбувся захист дослідницьких і творчих робіт. Тим часом для керівників учнівських делегацій було проведено оглядову екскурсію «Історична Пріорка» (мальовнича місцевість поблизу одного з житлових масивів столиці – Куренівки). А вже в останній день конкурсу його учасники разом зі своїми наставниками завітали до Національного музею Тараса Шевченка, де знайомилися з художньою і літературною спадщиною Кобзаря. Тут обдарованій молоді лекцію з історії літератури прочитав відомий український письменник і літературознавець, генеральний директор музею Дмитро Стус.

Після нагородження переможців молодь спілкувалася з кобзарем Тарасом Компаніченком.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • Ужгородський студент переміг у престижному міжнародному конкурсі піаністів
  • Відбувся перший системний лекторій з Інтернет-бізнесу Internet Business Hub
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • У ЗНУ на конкурсі молодіжних проектів представили штучне дерево-генератор та дизайнерські лавки для міста
 07.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Из русских наблюдений.
Улыбаясь, вы делаете свои зубы беззащитными.

Інші анекдоти

Хмарина