У базі 27612 реферата, 363 підручника

 НАСА опублікувало знімок супутників Сатурна Пандори і Титану  Русская версия

НАСА опублікувало знімок супутників Сатурна Пандори і Титану
Архів новин

Станція Cassini зробила знімок супутників Сатурна — Пандори і Титану. Пандора — природний супутник Сатурна (іноді її називають Сатурном XVII), що впливає на одне з його кілець (кільце F). Про це повідомляється на сайті НАСА.

Хоча на фотографії Титан здається розташованим ближче до станції, ніж Пандора, в момент зйомки Пандора знаходиться утричі ближче до Cassini, ніж Титан — найбільший супутник Сатурна. Це пов’язано з розмірами небесних тел. Діаметр Титана — 5150 кілометрів, а Пандори — 81 кілометр.

Зображення було отримане за допомогою системи візуалізації космічного апарату "Кассіні" 4 липня 2015 року в той момент, коли зонд перебував на відстані в 1,9 мільйона кілометрів від Титану. Масштаб зображення — 12 кілометрів на піксель на Титані. На знімку масштаб зображення на Пандорі становить близько чотирьох кілометрів на піксель.

Титан — найбільший супутник Сатурна, другий за величиною супутник у Сонячній системі. Пандора – природний супутник Сатурна, що своєю гравітацією впливає на кільце F Сатурна.

Місія Cassini-Huygens — спільний проект NASA та Європейського космічного агентства. Основна мета — дослідження Сатурна, його кілець і Титана, найбільшого супутника планети.

За матеріалом Lenta.ru.
Новини за темою:
  • Вчені: Наступні два роки в світі будуть найспекотнішими
  • Апарат "Кассіні" зняв Сатурн у стилі імпресіонізму
  • Вчені: 95% населення Землі не можна визнати здоровими людьми
  • Знайдено три потенційно населені суперземлі
  • НАСА відправить на Марс новий зонд для вивчення атмосфери
 06.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5923

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина