У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Львові поновили на роботі вчительку, яка ставила учнів на коліна  Русская версия

У Львові поновили на роботі вчительку, яка ставила учнів на коліна
Архів новин

У львівській школі поновили на роботі вчительку початкових класів, яку раніше звільнили за доведені факти порушення прав дитини. Про це заявляє львів’янка Галина Мельник, матір малолітньої дитини, яку вчителька покарала, поставивши на коліна. Цей факт оприлюднила Громадська люстраційна рада Львівщини.

Як повідомляє Галина Мельник, влітку цього року за її скаргою комісія управління освіти Львівської міськради здійснила перевірку фактів щодо порушення прав дитини вчителем початкових класів ЛНВК ім. В.Стуса Чайковською Л.В. За результатами було перевірки складено акт та прийнято рішення рекомендувати директору ЛНВК звільнити вчителя з займаної посади, оскільки комісія зафіксувала факти психологічного і фізичного насильства, вчинені вчителем щодо дітей, а також вказала на її неетичну поведінку.

"Про звільнення вчителя мене повідомлено листами директора ЛНВК та районного відділу освіти. У наш клас призначено нового класного керівника. Однак, 28.09.2015 вчитель, щодо якого були офіційні оприлюднені відомості щодо звільнення, приступив до роботи в класі.

Це абсурд, вияв неповаги до законів України, свавілля, яке потрібно негайно припинити", – наголосила матір дитини.

У Громадській люстраційній раді Львівщини розцінюють факт, коли вчителька поставила дитину на коліна, як злочин відносно неповнолітньої дитини та вважають неприпустимим поновлення такого вчителя на роботі.

"Нам відомо, що даний факт вже був доведений, і наказ на звільнення вчителя був підписаний. Однак, дана особа заявила, що у неї є впливові родичі у правоохоронній структурі і їй нічого не загрожує. І дійсно, на сьогодні дана особа вже поновлена на роботі. Вимагаємо негайного втручання керівництва міста Львова зокрема А.Садового і Г.Слічної з вимогою звернення до правоохоронних органів щодо злочинних дій викладачки відносно малолітньої дитини, а також негайного звільнення даної особи і керівника навчального закладу із займаних посад",- заявили у Громадській люстраційній раді.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • 8 вересня у Львові відбудеться презентація підручника "Корпоративна соціальна відповідальність"
  • У Львові оголошено конкурс дитячих малюнків "Пам’ятай про Чорнобиль"
  • 274 першокурсники Академії сухопутних військ у Львові склали присягу
  • 21 січня у Львові відбудеться майстер-клас з витинанки
  • У Черкасах для школярів старше 14 років організовано громадські роботи
 06.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

gold panic
Грати у онлайн гру gold panic
Інші ігри

Хмарина