У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Києві відкрився реабілітаційний центр «Наше дитинство» для дітей-інвалідів  Русская версия

У Києві відкрився реабілітаційний центр «Наше дитинство» для дітей-інвалідів
Архів новин

3 жовтня 2015 року в Києві на базі дитячої музичної школи № 4 Печерського району відбулося урочисте відкриття реабілітаційного центру для дітей-інвалідів «Наше дитинство». У центрі допомагатимуть дітям-інвалідам з аутизмом, розумовою відсталістю та затримкою мовлення.

У відкритті центру взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Печерської районної державної аміністрації, департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва.

Метою діяльності реабілітаційного центру є допомога дітям-інвалідам, їх соціальна адаптація до життя у соціумі, а також родинам які виховують дітей-інвалідів.

До організації за допомогою вже звернулося понад 200 сімей, які мають дітей з різними вадами розвитку. Багаторічний педагогічний досвід, висока кваліфікація педагогів, які працюють в організації та використовують новітні методики – надали змогу досягти значних результатів.

На сьогодні реабілітаційний центр для дітей-інвалідів «Наше дитинство» надає допомогу понад 70 київським сім’ям, а також родинам з усіх регіонів України, які отримують кваліфіковані консультації по скайпу.

Фахівцями центру проводиться постійна науково-методична робота з розробки нових посібників, удосконалення та адаптації існуючих методик для роботи з дітьми, які мають вади розвитку.

Громадська організація «Допомога дітям з розладами спектру аутизму та розладами мовлення» «Наше дитинство» була зареєстрована у 2013 році в місті Донецьку. Через події на сході країни громадська організація «Наше дитинство» в грудні 2014 року була перереєстрована в місті Києві.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 7-12 квітня Черкаси стануть центром писанкарства України
  • Громадськість захистила Центральну бібліотеку ім. Тараса Шевченка для дітей
  • 75 учням мистецьких шкіл Києва вручили стипендії мера по 800 гривень
  • Подільська районна влада Києва уклала договір про співпрацю в освітній сфері з Британською радою
  • Прокуратура Києва застерігає від залучення шкіл до передвиборної кампанії
 06.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина