У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Україна і Литовська Республіка поновлюють Програму співробітництва у сфері...  Русская версия

Україна і Литовська Республіка поновлюють Програму співробітництва у сфері науки і технологій
Архів новин

1 жовтня 2015 року у м. Києві відбулося Шосте засідання українсько-литовської Комісії зі співробітництва у сфері науки та технологій. Литовську делегацію очолювала Віце-міністр освіти і науки Литовської Республіки пані Світлана Каузонене, українську – заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха.

Під час засідання сторони обмінялися інформацією про стан науково-технічної системи обох країн. Заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха проінформував про труднощі, котрі вимушена долати українська освітянська і наукова спільнота у зв’язку з агресією Російської Федерації. Литовська сторона підтримала територіальну цілісність України та її боротьбу проти російської агресії.

Сторони обмінялися підписаними Міністром освіти і науки України Сергієм Квітом і Міністром освіти і науки Литовської Республіки Аудроне Пітренєне примірниками Програми співробітництва в галузі науки та технологій між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Литовської Республіки на 2016 – 2020 роки.

Під час зустрічі сторони позитивно оцінили стан українсько-литовського науково-технічного співробітництва та домовилися надати фінансову підтримку на 2016-2017 роки 7 проектам (5 з яких з природничих і технічних наук, а 2 – соціально-гуманітарного профілю). Додатково, 2 проекти (серед яких 1 з природничих і 1 з соціально-гуманітарних наук) були внесені до резервного списку на випадок відмови від виконання проектів учасників з основного списку з відповідних спрямувань.

Окрім того, досягнуто домовленостей про оголошення у першій половині 2017 року наступного конкурсу українсько-литовських проектів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • У квітні 2012р. в українській Вікіпедії вперше переглянуто більше 50 мільйонів сторінок за місяць
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
 05.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Встретились 2 новых русских:
- Возьми моего раздолбая на работу.
- Да нет проблем - будет приходить в офис на часик на компе поиграть, а я буду платить ему 3 косаря зелени.
- Нет, ну так не годится, я хочу чтоб он работал!
- Хорошо, пускай приходит на полдня, изучает новости, пьет кофе и буду платить ему 2 косаря зелени.
- НЕТ! Мне нужно чтобы он работал по 10 часов в день... далі
Інші анекдоти

Хмарина