У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Transparency International виступила на захист студентів, що заявили про...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Transparency International просить захистити студентів, що розслідують корупцію в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка (антикорупційна група "ШеваПил"). Про це йдеться у повідомленні правозахисної організації.

Організація звернулася, зокрема, до Міністерства освіти і науки України та закликає відомство втрутитися у ситуацію, а керівництво Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (КНУ) об’єктивно оцінити знання студентів, перевести на другий курс і надати їм можливість повторно прослухати предмет, іспит з якого вони не склали.

"Transparency International Україна закликає керівників Київського національного університету як одного з найавторитетніших і найпрогресивніших навчальних закладів країни, об’єктивно оцінити знання студентів, сприяти їх переведенню на другий курс, а також зауважити на факти корупції, які вони оприлюднюють, і нещадно викорінювати це явище у стінах ВНЗ", – йдеться у повідомленні.

Як відомо, ще влітку Міносвіти оголосило конкурс на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають учене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Раніше студенти антикорупційної групи "ШеваПил" Володимир Коваль та Іван Кучерявий за два-три місяці виявили дві гучні корупційні схеми власного ВНЗ. Вони звернули увагу на тендерні закупівлі та поселення студентів у гуртожиток економічного факультету.

За матеріалом Українська правда.Життя.
Новини за темою:
  • Півтори сотні київських студентів та викладачів взяли участь у творчому фестивалі
  • МОН планує запровадити обов’язковий іспит для іноземних студентів з мови навчання
  • МОН створює нормативну базу для підписання та ратифікації Україною Європейської конвенції про захист хребетних тварин
  • Ендавмент-фонд Університету банківської справи зібрав майже 410тис гривень для підтримки талановитих студентів та викладачів
  • Система стипендій має мотивувати студентів до отримання якісних знань
 05.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина