У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Арсеній Яценюк: Школа вимагає більшої автономії  Русская версия

Арсеній Яценюк: Школа вимагає більшої автономії
Архів новин

Новий закон про освіту має передбачати більшу автономію для шкіл. Про це заявив глава Кабміну Арсеній Яценюк у програмі "10 хвилин з прем’єр-міністром", повідомили в прес-службі уряду.

"Школа вимагає більшої автономії. Менше тиску з боку органів влади і більше можливостей для директора і для педагогічного колективу підбирати собі як тих людей, з ким вони хочуть працювати, так і мати можливість витрачати власні кошти на ті потреби, які вони вважають першочерговими", — зазначив Яценюк.

При цьому прем’єр попросив педагогів висловити свої пропозиції до законопроекту про освіту.

"Прошу свої пропозиції направляти персонально міністру і персонально голові комітету ВР (з питань науки і освіти, — ред.)", — сказав Яценюк.

За словами глави уряду, в рамках реформування середньої освіти вже напрацьовано ряд пунктів, які будуть відображені в новому законі.

"Треба переходити на обрання директорів шкіл на відкритих конкурсах по всій Україні. Це вже зроблено в Києві, зараз проходить експеримент у Чернівцях. Ми розповсюджуємо на всю Україну", — додав Яценюк.

При цьому прем’єр закликав запровадити систему стимулів для вчителів.

"Чим краще ти вчиш дітей, чим краще у тебе результати, тим вищий у тебе зарплата. І це може стати частиною контракту між учителем і школою", — уточнив глава уряду.

Крім того, він висловився за розширення програми інформатизації шкіл в наступному році.

Як повідомлялося, раніше Яценюк виступив за поліпшення якості освіти за рахунок скорочення кількості шкіл. Також прем’єр закликав школи звітувати про свої витрати. На початку серпня Президент Петро Порошенко підписав закон, що звільняє приватні школи і садочки від податку на нерухомість. Нагадаємо, 6 вересня 2014р. в Україні набув чинності закон №1556-VII "Про вищу освіту" (нова редакція)".

За матеріалом Finance.ua.
Новини за темою:
  • "1+1 медіа" запускає проект для школярів "Подорож у телевізійне Задзеркалля"
  • "Гіррі Поттера" вчитимуть у школі?
  • "За Україну!" вимагає невідкладно прийняти закон про зовнішнє тестування
  • "Золоті унітази" у сільській школі на Львівщині коштуватимуть 430 грн
  • "Лабораторія Касперського" оголошує конкурс для школярів
 05.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина