У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Києві розпочали вмикати опалення в школах  Русская версия

У Києві розпочали вмикати опалення в школах
Архів новин

З 5 жовтня 2015 року у Києві розпочався процес підключення до опалення об’єктів соціальної сфери. Це передбачено розпорядженням КМДА №993 від 2 жовтня.

"Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форм власності за умови готовності систем теплоспоживання забезпечити з 5 жовтня 2015 року підключення систем теплопостачання в пологових будинках, лікувальних установах, дошкільних і навчальних закладах, а також в соціально-медичних установах", – сказано в документі.

Нагадаємо, опалення у житлових будинках Києва, як правило, включають з 15 жовтня.

Варто зазначити, що в Києві можуть перенести або продовжити осінні канікули в школах для економії на опаленні.

"Школярів можуть відправити на канікули або з 19 жовтня по 2 листопада, або з 26 жовтня і на тиждень продовжити канікули. Зараз це питання вирішується", — заявив директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Новицький. За його словами, опалення в школах увімкнуть за кілька днів до початку другої чверті.

У Департаменті освіти і науки КМДА повідомили, що питання з перенесенням канікул ще не вирішене. Поки що осінні канікули перенесли тільки в гімназії "Київська Русь", де виявили в повітрі шкідливі речовини. У цій гімназії канікули триватимуть з 28 вересня по 9 жовтня.

За матеріалом Главред.
Новини за темою:
  • Ярослав Макітра: Звільнення Табачника може стати кінцем дружби Києва і Москви
  • Янукович: Заборона російської мови в школах буде скасована
  • Янукович підписав закон про введення в школах 11-річки
  • Янукович обіцяє вирішити питання російської мови до іспитів у школах
  • Я.Болюбаш: Києво-Могилянська академія не мала права готувати магістрів журналістики
 05.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина