У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Л.Гриневич: Зарплату підвищать не всім вчителям  Русская версия

Л.Гриневич: Зарплату підвищать не всім вчителям
Архів новин

Сертифікація викладачів буде добровільною, проте заробітну платню вагомо підвищать у першу чергу вчителям, які впевнені у своїй кваліфікації і пройшли цю процедуру. Про це 5 жовтня в ефірі "5 каналу" повідомила голова комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич.

"Сертифікація вчителів буде добровільною, не всіх учителів, а добровільною. Вона буде проводитися також із метою того, щоб пов’язати рівень заробітної плати з рівнем кваліфікації. Ми, на жаль, не можемо підвищити зарплату всім вчителям, хоча вони цього потребують, бо рівень зарплати дуже низький. Якщо йти поступово, то в першу чергу – підвищувати вагомо зарплату для тих, хто дбає про свій рівень кваліфікації, для тих, хто добре працює", – розповіла вона.

Також голова профільного комітету зазначила, що така сертифікація буде складатися з двох етапів: "Одна частина – схожа на ЗНО для вчителя. Там будуть питання, пов’язані із психологією, з методикою викладання і зі знанням власного предмету. І друга частина – це частина, яка оцінює роботу цього вчителя у школі – з допомогою його колег, адміністрації в школі та батьків дітей".

Крім того, Л.Гриневич розповіла, що Міносвіти наразі допрацьовує фінальну версію законопроекту про освіту. Очікується, що його представлять у парламенті вже в цьому місяці.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • "У нас на одного вчителя припадає вісім учнів, у європейських країнах — 17"
  • 11-13 вересня у Києві відбудуться виставки "Освіта та кар’єра - Навчальні курси всіх напрямів" та "Підручник - 2009"
  • 11-13 вересня у Києві пройдуть виставки "Навчальні курси всіх напрямів" та "Підручник - 2009"
  • 12 квітня всі охочі можуть переночувати у бібліотеці НПУ імені М.Драгоманова
  • 15 травня кожного року в Україні будуть відзначати День вчителя біології
 05.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Приходит студент-программист с утра весь злой. Его одногрупники спрашивают:
- Ты че такой злой?
- Да программу вчера всю ночь набивал.
- И что не заработала?
- Да нет, заработала.
- Может неправильно заработала?
- Да нет, правильно.
- А что тогда?
- Да на backspace уснул...

Інші анекдоти

Хмарина