У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Л.Гриневич: Зарплату підвищать не всім вчителям  Русская версия

Л.Гриневич: Зарплату підвищать не всім вчителям
Архів новин

Сертифікація викладачів буде добровільною, проте заробітну платню вагомо підвищать у першу чергу вчителям, які впевнені у своїй кваліфікації і пройшли цю процедуру. Про це 5 жовтня в ефірі "5 каналу" повідомила голова комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич.

"Сертифікація вчителів буде добровільною, не всіх учителів, а добровільною. Вона буде проводитися також із метою того, щоб пов’язати рівень заробітної плати з рівнем кваліфікації. Ми, на жаль, не можемо підвищити зарплату всім вчителям, хоча вони цього потребують, бо рівень зарплати дуже низький. Якщо йти поступово, то в першу чергу – підвищувати вагомо зарплату для тих, хто дбає про свій рівень кваліфікації, для тих, хто добре працює", – розповіла вона.

Також голова профільного комітету зазначила, що така сертифікація буде складатися з двох етапів: "Одна частина – схожа на ЗНО для вчителя. Там будуть питання, пов’язані із психологією, з методикою викладання і зі знанням власного предмету. І друга частина – це частина, яка оцінює роботу цього вчителя у школі – з допомогою його колег, адміністрації в школі та батьків дітей".

Крім того, Л.Гриневич розповіла, що Міносвіти наразі допрацьовує фінальну версію законопроекту про освіту. Очікується, що його представлять у парламенті вже в цьому місяці.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Янукович пообіцяв підвищити зарплати вчителям
  • Депутати ВР відмовилися підвищувати пенсії вчителям
  • Після отримання статусу академії всі викладачі ВНЗ вступили до ПР
  • 22 березня абітурієнти всієї України склали тестове ЗНО
  • Педагогам Львова в грудні повністю виплатять зарплату
 05.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Пошел мужик анализ кала сдавать. Положил его в спичечный коробок и понес в поликлинику. И пропал... Три дня его нету.
Жена с ума сходит, всех кого можно обзвонила, нигде его нет. Ну думает пойду в поликлинику может там кто чего знает. Пришла туда, а там тоже все не в курсах.
Тут ей уборщица говорит:"Ты посмотри в хирургическом отделении. там уже давно какой-то мужик сидит, может твой?"
... далі
Інші анекдоти

Хмарина