У базі 27618 реферата, 364 підручника

 НАН розробляє систему оцінки якості роботи наукових установ в Україні  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

1 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України за участю заступника міністра Максима Стріхи, голови Державного фонду фундаментальних досліджень Валерія Кухара, віце-президента Національної академії наук України Анатолія Загороднього відбулась прес-конференція, присвячена Міжнародній науково-практичній конференції GRANT-2015.

Під час прес-конференції Максим Стріха зазначив, що гранти мають бути доступними для наукових установ. "Таку позицію займає Міністерство, і це закладено у законопроекті "Про наукову і науково-технічну діяльність", – наголосив заступник міністра.

За словами Максима Стріхи, одна із моделей фінансування, що може бути застосована в українській науці, успішно діє у Литовській Республіці, де наукові проекти фінансуються як державою, так і бізнесом.

Голова Державного фонду фундаментальних досліджень Валерій Кухар зауважив, що наука та інновації є важливою складовою розвитку економіки країни. За його словами, Державний фонд фундаментальних досліджень постійно веде роботу над залученням фінансів в розвиток науки.

"Програми підтримки науки, які свого часу діяли в Україні, сьогодні використовуються у багатьох країнах – Франції, Німеччині, США, Польщі", – наголосив Валерій Кухар. На думку голови фонду, саме цей досвід доцільно використовувати для того, щоб розвивалася галузь.

Віце-президент Національної академії наук України Анатолій Загородній зазначив, що фінансування наукових установ залежить від ефективності їх роботи, тому НАН України приділяє велику увагу методиці оцінювання діяльності наукових установ.

Як повідомив віце-президент НАН України, наукова спільнота Німеччини презентувала методику з оцінювання ефективності діяльності наукових установ, значна частина якої присвячена питанням уникнення конфлікту інтересів та залучення до роботи зовнішніх експертів. За словами Анатолія Загороднього, зараз триває робота академії над розробкою власної системи оцінювання якості роботи наукових установ в Україні.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • «Модернізація професійно-технічної освіти – один із пріоритетів нашої роботи цього року», – Лілія Гриневич
  • «Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід», – Лілія Гриневич у Лондоні
  • «2017-го систему вищої освіти очікують чотири ключові зміни», – директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров
  • “Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат”, - Лілія Гриневич в Лондоні з презентацією “НУШ: Розробка політики для розвитку талантів”
  • “Неправильно побудована система освіти зіграла свою роль у початку драматичних подій на Сході та в Криму”, - Лілія Гриневич
 02.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина