У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На Всеукраїнській нараді методистів іноземних мов підняли питання реформування...  Русская версия

На Всеукраїнській нараді методистів іноземних мов підняли питання реформування іншомовної освіти
Архів новин

1 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася Всеукраїнська нарада методистів іноземних мов інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Обговорити стан реформування іншомовної освіти, та отримати професійні відповіді на ті запитання, котрі виникають у повсякденному житті освітянської спільноти прибули методисти з усіх регіонів України. Перед учасниками наради виступили Кононенко Юрій, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН; Вяткіна Наталія, директор Інституту модернізації змісту освіти; Ганна Новосад, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН ; Володимир Редько, завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту Педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Оксана Коваленко, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН, у своєму виступі зупинилася на актуальних питаннях розвитку іншомовної освіти у 2015/2016 навчальному році. Було презентовано проект «GO-GLOBAL», який представник «Кембрідж Юніверсіт Пресс» Дарина Сіжук та методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Мар’яна Тріфан доповнили практичною інформацією про реалізацію якісного оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітніх шкіл.

У нараді також взяли участь представники міжнародних організацій: Британської Ради в Україні, Гете-Інституту, Посольства Франції в Україні, Корпусу Миру США в Україні.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Д.Табачник виступає за відміну обов’язкового дубляжа іноземних фільмів українською мовою
  • 23 листопада у Харкові пройде фестиваль іноземних студентів
  • У Харкові пройшла нарада з вченими щодо епідеміологічної ситуації
  • Внесено зміни у специфікації тестів незалежного оцінювання з іноземних мов
  • Оголошено відповіді до завдань ЗНО з іноземних мов
 02.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №7259

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина