У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В.Шандра: Київщина виділила понад 12 мільйонів на шкільні автобуси  Русская версия

В.Шандра: Київщина виділила понад 12 мільйонів на шкільні автобуси
Архів новин

Найближчим часом Київщина закупить нові шкільні автобуси, які возитимуть учнів із віддалених населених пунктів. На ці потреби в обласному бюджеті виділено 12,2 млн грн. Вже оголошено про початок проведення тендеру. Про це розповів голова Київської ОДА Володимир Шандра, повідомляє УкрІнформ.

"У деяких районах автобуси зношені, часто ламаються. Діти не повинні бути заручниками таких ситуацій. Щодня вони мають бути вчасно доставлені до школи і не пропускати заняття через технічні несправності транспорту", – прокоментував Володимир Шандра.

Окрім шкільних автобусів, кошти також були виділені для ремонтних робіт у ряді закладів освіти. До початку навчального року капітальний ремонт провели у близько 60 закладах, ще у півсотні відремонтували дахи. Також було відремонтовано 236 котелень та утеплено фасади шкіл, а у 16 спортзалах зроблено капітальні ремонти. В цілому ж на підготовку освітніх закладів до нового навчального року на Київщині витратили близько 105 млн грн бюджетних коштів.

Голова КОДА відзначив, що чимало робіт цьогоріч вдалося зробити за рахунок коштів, залучених до місцевих бюджетів понадпланово. Зокрема, провели ремонти у 95 лікувальних закладах і закупили сучасне обладнання для обласної лікарні на суму 23 млн грн.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • На ремонт шкіл у Деснянському районі Києва виділили 8 мільйонів
  • Спудейське братство НаУКМА провело благодійну акцію до дня Св.Миколая для дітей-сиріт Київщини
  • На Київщині при отриманні хабара затримано викладача агротехнічного навчального закладу
  • На підготовку шкіл до 1 вересня з міського бюджету Києва виділено понад 76 млн грн
  • Понад 5 тисяч школярів Харківської області хворіють на сколіоз
 30.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина