У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти уточнює ситуацію щодо забезпечення підручниками учнів 4-х і 7-х...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Міністерство освіти і науки України уточнює ситуацію щодо забезпечення підручниками учнів 4-х і 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Заяву МОН опубліковано на офіційному сайті міністерства. У ній, зокрема, йдеться:

"Про видання підручників для учнів 4-х і 7-х класів, що були схвалені МОН за результатами Конкурсу 2014-2015рр., і яким було надано гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", повідомляємо, що тендерна процедура для придбання і видання підручників за кошти державного бюджету розпочалася.

Ми просимо розуміння ситуації, в якій опинилась Україна в 2014 році у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та необхідністю концентрації ресурсів держави для оборони країни. Тому в державному бюджеті 2015 року було неможливо передбачити кошти на підручники, а графік їхнього замовлення не був реалізований вчасно. Окрім того, необхідність більш ефективного використання бюджетних коштів призвела до реорганізації Інституту інноваційних технологій і змісту освіти й утворення двох нових інституцій – Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики – з одночасним скороченням cукупної кількості працівників на понад 20%.

Такі об’єктивні причини вплинули на вчасне забезпечення шкіл безкоштовними підручниками і спричинили затримку. Міністерство вдячне вчителям, батькам і школярам, видавцям, які з розумінням поставились до таких складних обставин.

Ми вдячні Президенту України за ініціативу щодо необхідності виконання державою своїх конституційних зобов’язань із безоплатного забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Також вдячні народним депутатам України, які за рахунок економії коштів на свою оплату праці та соціальне забезпечення долучились до здійснення цієї ініціативи, забезпечивши разом з Кабінетом Міністрів виділення 50% необхідних коштів. Слова подяки – місцевим органам влади, які надають ще 50% коштів на друк підручників. Це справжній приклад командної роботи усіх органів влади, як центральних, так і місцевих, котрі за складних економічних умов змогли віднайти кошти на підручники. В інтересах дітей це відбулося настільки швидко, наскільки було можливо.

Підручники почнуть надходити до шкіл уже в листопаді, а до кінця 2015 року всі замовлення шкіл будуть виконані. Школи будуть забезпечені безкоштовними підручниками, які відповідатимуть новим навчальним програмам.

Міністерство освіти і науки України наголошує, що батьки учнів не зобов’язані купувати підручники, і ніхто не має права вимагати у них це робити.

Дякуємо за розуміння."

З повагою, Міністерство освіти і науки України.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • Латиниця чи кирилиця? У МОН відбулись слухання щодо майбутнього кримськотатарської мови
  • Міносвіти України хоче повернути вступні іспити до ВНЗ
  • Соцмережі обурив скандальний підручник від Міносвіти
  • Міносвіти змінило правила вступу на спеціальність "Право"
  • В Міносвіти підрахували, коли зникнуть черги у дитсадки
 30.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Mr.Snoozleberg 2
Грати у онлайн гру Mr.Snoozleberg 2
Інші ігри

Хмарина