У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Два українських ВНЗ вперше потрапили до британського рейтингу Times Higher...  Русская версия

Два українських ВНЗ вперше потрапили до британського рейтингу Times Higher Education
Архів новин

Два українських виші вперше потрапили до списку престижного британського рейтингу Times Higher Education World University Rankings. До британського рейтингу потрапили Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) та Харківський національний університет імені Каразіна (ХНУ).

Як пояснює виконавчий директор аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний, такі результати обумовлені цьогорічним розширенням рейтингу – від ТОП-400 з 41 країни до ТОП-800 з 70 країн.

"Українські університети розташувались у хвості на позиціях 601-800. Треба розуміти, що рейтинг Times більш націлений на ранжування світових дослідницьких університетів, а для абсолютної більшості українських вишів ключовою є саме освітня функція", – заявив він.

Проте, за словами Стадного, обидва українські університети мають дуже слабкі позиції у показниках дослідження та цитованості наукових праць, значно слабші, ніж університети сусідніх Польщі, Чехії, Литви, Угорщини та Росії.

Цього року в десятку лідерів потрапили 6 американських, 3 британських та один швейцарський вищий навчальний заклад, очолює рейтинг Каліфорнійський технологічний університет (США). Аналітики THE базують рейтинг на ряді показників, серед яких освітній процес, наукова робота, цитованість, міжнародна діяльність, доходи від взаємодії з промисловістю. На другій сходинці THE — Оксфордський університет Великої Британії, на третьому — Стенфордський університет (США).

Times Higher Education World University Rankings розробляють від 2010 року.

Довідник ВНЗ

За матеріалом Радіо Свобода.
Новини за темою:
  • В українських школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"
  • УПЦ Московського патріархату хоче ввести в українських школах православну освіту
  • Київський політехнічний інститут очолив рейтинг ВНЗ "Топ-200 Україна"
  • Складено рейтинг найкращих ВНЗ України
  • Ректори українських ВНЗ вимагають фінансової автономії
 01.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Для Весов значима вторая половина дня. В это время появятся нужные мысли, возрастет вербальная энергия, будет проще высказывать просьбы, отдавать указания, аргументировать свою позицию. Возможна поездка, беседа с близким окружением дома или... далі
Інші гороскопи

Хмарина