У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Два українських ВНЗ вперше потрапили до британського рейтингу Times Higher...  Русская версия

Два українських ВНЗ вперше потрапили до британського рейтингу Times Higher Education
Архів новин

Два українських виші вперше потрапили до списку престижного британського рейтингу Times Higher Education World University Rankings. До британського рейтингу потрапили Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) та Харківський національний університет імені Каразіна (ХНУ).

Як пояснює виконавчий директор аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний, такі результати обумовлені цьогорічним розширенням рейтингу – від ТОП-400 з 41 країни до ТОП-800 з 70 країн.

"Українські університети розташувались у хвості на позиціях 601-800. Треба розуміти, що рейтинг Times більш націлений на ранжування світових дослідницьких університетів, а для абсолютної більшості українських вишів ключовою є саме освітня функція", – заявив він.

Проте, за словами Стадного, обидва українські університети мають дуже слабкі позиції у показниках дослідження та цитованості наукових праць, значно слабші, ніж університети сусідніх Польщі, Чехії, Литви, Угорщини та Росії.

Цього року в десятку лідерів потрапили 6 американських, 3 британських та один швейцарський вищий навчальний заклад, очолює рейтинг Каліфорнійський технологічний університет (США). Аналітики THE базують рейтинг на ряді показників, серед яких освітній процес, наукова робота, цитованість, міжнародна діяльність, доходи від взаємодії з промисловістю. На другій сходинці THE — Оксфордський університет Великої Британії, на третьому — Стенфордський університет (США).

Times Higher Education World University Rankings розробляють від 2010 року.

Довідник ВНЗ

За матеріалом Радіо Свобода.
Новини за темою:
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
  • Японські школярі отримають сувеніри ручної роботи від українських однолітків
  • Янукович введе мораторій на закриття російських шкіл на заході й українських на сході України
  • Як українським студентам отримати освіту в Кореї
  • Як не загубитись у рейтингових списках. Алгоритм дій абітурієнта
 01.10.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Murphyts Gesetz
Грати у онлайн гру Murphyts Gesetz
Інші ігри

Хмарина