У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені Оксфордського університету: у успішних людей особлива будова мозку  Русская версия

Вчені Оксфордського університету: у успішних людей особлива будова мозку
Архів новин

Вчені Оксфордського університету (University of Oxford, Велика Британія) відшукали залежність між особистими якостями людини і тим, які зв’язки утворюють нейрони в її мозку. Результати дослідження були опубліковані в журналі Nature Neuroscience. Короткий виклад наводить портал Nature.

Дослідники використовували метод дифузної магнітно-резонансної томографії, щоб отримати скани мозку близько 460 добровольців у віці від 22 до 35 років. Додатково у розпорядженні вчених малося досьє на кожного випробуваного, в якому містилися відомості про приблизно 280 характеристик – від віку, соціоекономічного статусу і особистих якостей до результатів, отриманих у ході різних тестів на оцінку інтелекту.

Проаналізувавши отримані дані, автори встановили, що певний візерунок нейронних зв’язків повторюється у людей з так званими позитивними характеристиками – від хорошої пам’яті й багатого словникового запасу до високої задоволеності життям. Самі нейронні зв’язки в них більш насичені, ніж у людей з "негативними" якостями – від пристрасті до куріння до запального характеру.

Вчені відзначили, що на підставі отриманих даних неможливо встановити, як різні якості пов’язані між собою. Крім того, їм ще належить з’ясувати, чи є ослаблені нейронні зв’язки причиною або наслідком наявності негативних якостей.

Дослідження є частиною проекту "Коннектом людини", в якому крім Оксфордського університету беруть участь університети Вашингтона і Міннесоти (США). Коннектомом називають сукупність усіх зв’язків між нейронами, число яких в мозку людини оцінюють у квадрильйон. Проект був запущений в 2010 році, його бюджет склав 40 мільйонів доларів.

За матеріалом Lenta.ru.
Новини за темою:
  • Університет Пенсильванії оштрафували на 60 мільйонів
  • Інтернет робить людей злішими
  • Поліція розігнала мирну демонстрацію на території університету Афін
  • В Іспанії зріс попит на навчання в університетах
  • У Німеччині підірвано хмарочос Франкфуртського університету
 29.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Козерог (22.12 - 20.01) Козерог (22.12 - 20.01)
Козерогам день поможет адаптироваться к новостям, вновь навести порядок в мыслях или в индивидуальном пространстве. Может быть успешно закончен очередной этап обновлений в доме, офисе, на личном или корпоративном сайте. Возможно, будут заново... далі
Інші гороскопи

Хмарина