У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені: стрес - основна причина безпліддя у жінок  Русская версия

Вчені: стрес - основна причина безпліддя у жінок
Архів новин

Вчені в рамках експерименту заміряли рівень деяких ферментів у слині жінки, які пов’язані зі стресом. Такі ферменти вимірювалися в слині тільки тих жінок, які намагалися завагітніти. Також протягом року досліджувалася здатність цих жінок зачати дитину. Результати такого дослідження були опубліковані у виданні New England Journal of Medicine, передає Сегодня.

В результаті дослідження було виявлено, що жінки з більш високим рівнем біомаркерів стресу мають вдвічі більший ризик стати безплідними, порівняно з жінками біомаркери стресу яких не показали високих результатів.

У дослідженні взяли участь 500 пар, до закінчення дослідження дійшло 400 пар. 87% всіх досліджуваних змогли зачати дитину. Після того як вчені відкинули всі інші чинники, що впливають, виявилося, що жінки з високим вмістом альфа-амілази в крові мають менші шанси завагітніти. Альфа-амілаза фермент, який бере участь у боротьбі організму зі стресом.

За матеріалом MigNews-Украина.
Новини за темою:
  • Вчені виявили "колиску" 70 тисяч зірок
  • Вчені визначили "термін придатності" людського мозку
  • Вчені зняли на відео швидкість світла
  • Британські вчені відновили зовнішність стародавнього римлянина
  • Вчені визначили новий фактор успішного зачаття
 29.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина