У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Відбулась презентація Харківського університетського консорціуму  Русская версия

Відбулась презентація Харківського університетського консорціуму
Архів новин

У Покровському сквері Харкова відбулась презентація Харківського університетського консорціуму. Першим заходом структури, що об’єднала всі ВНЗ міста, став концерт класичної музики під відкритим небом.

Для всіх присутніх у Покровському сквері студентів, ректорів та гостей свята класичну музику виконав студентський симфонічний оркестр Харківського національного університету мистецтв ім. І.Котляревського (ХНУМ).

Ректорів харківських вишів, науково-педагогічних працівників, студентів, курсантів вітав губернатор області Ігор Райнін.

"Я вітаю весь студентський Харків. Всіх тих, чиє гаряче серце, гострий розум і жага до змін роблять нашу рідну Харківську область і наш рідний Харків найбільш креативними і найбільш рішучими на шляху реформ, – звернувся до всіх учасників заходу голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. – Ми разом з вами довели, що Харків – це Україна, і разом з вами доведемо, що Харків – це Європа. Глибоко переконаний, що і найстарший і шанований з ректорів вишів, і наймолодший зі студентів відчувають однакову гордість за те, що Харків є інтелектуальною столицею України".

Голова Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова зазначила, що цей концерт під відкритим небом покладе початок новій харківській традиції – традиції студентських музичних зустрічей. А ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І.Котляревського Тетяна Вєркіна сказала, що в цей день збулася мрія її колективу.

За матеріалом Edu-mns.org.ua.
Новини за темою:
  • 1 березня у Києві відбудеться презентація програм МІБ: Executive MBA & International MBA
  • 1 березня у Київському національному університеті відбудеться презентація компанії Google
  • 1 вересня рух "Відсіч" проведе презентацію освітніх реформ від Дмитра Табачника
  • 1 лютого відбудеться презентація Міжнародної доповіді про стан молодіжної політики України
  • 1 лютого відбудуться презентації програм Малої бізнес-школи Львівського інституту менеджменту
 29.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Пошел мужик анализ кала сдавать. Положил его в спичечный коробок и понес в поликлинику. И пропал... Три дня его нету.
Жена с ума сходит, всех кого можно обзвонила, нигде его нет. Ну думает пойду в поликлинику может там кто чего знает. Пришла туда, а там тоже все не в курсах.
Тут ей уборщица говорит:"Ты посмотри в хирургическом отделении. там уже давно какой-то мужик сидит, может твой?"
... далі
Інші анекдоти

Хмарина