У базі 27618 реферата, 364 підручника

 20–22 жовтня у Києві відбудеться VII Міжнародний форум "Інноватика...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

20–22 жовтня 2015р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Сьомий Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті".

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія "Виставковий Світ" (лист МОН України №1/9–516 від 07.10.14).

Міжнародний Освітній Форум – масштабний комплексний захід галузі освіти України, який з 2009 року об’єднує: виставку національних і закордонних навчальних закладів; експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти, підприємств.

Під час роботи форуму відбудуться презентації досягнень закладів освіти з упровадження інновацій в діяльність навчальних закладів, зокрема: "Інноваційні підходи до формування здоров’язбережувальної компетентності особистості в освітніх закладах Чернівецької області" представляє Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. "Роль соціального партнерства в осучасненні професійно-технічної освіти Дніпропетровщини" представляє Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області. "Формування медіа-інформаційної грамотності в закладах освіти Харківського регіону" представляє Харківська академія неперервної освіти.

За матеріалом innovosvita.com.ua.
Новини за темою:
  • Таврійський національний університет імені Вернадського переїхав до Києва
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • У Києві поновилося безкоштовне харчування більше 11,5 тисяч школярів
  • 2-й форум українських патріотичних справ “Ми українці”: понад 60% українців пишається своїм громадянством
  • Школи Києва стали краще обігрівати
 29.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Steppenwolf Episode 17
Грати у онлайн гру Steppenwolf Episode 17
Інші ігри

Хмарина