У базі 27612 реферата, 363 підручника

 На Донеччині обговорили подальші кроки формування сучасної мережі професійної...  Русская версия

На Донеччині обговорили подальші кроки формування сучасної мережі професійної освіти
Архів новин

25 вересня 2015 року у Маріуполі відбулася зустріч представників Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області та директорів професійно-технічних навчальних закладів м. Маріуполя щодо подальшого удосконалення професійної освіти,формування мережі сучасних професійних навчальних закладів, перспектив підготовки робітничих кадрів та керівників середньої ланки управління. На зустрічі також був присутній радник Міністра освіти і науки Ельхан Нурієв.

Під час зустрічі радник Міністра презентував сучасні тенденції та погляди керівництва Міністерства на необхідність розвитку і модернізації професійно-технічної освіти України. «Сьогодні професійно-технічна освіта стоїть на порозі реформування. Насамперед – це переформатування ПТНЗ: створення регіональних центрів професійної освіти та коледжів, багатопрофільних навчальних закладів нового типу, що готуватимуть фахівців, яких потребує конкретний регіон», – зазначив Ельхан Нурієв.

Директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України В’ячеслав Супрун у своєму виступі окреслив сучасні потреби професійної освіти і шляхи їх забезпечення, які відображено у державних і нормативних документах МОН України. Директор департаменту нагадав учасникам зустрічі, що Міністерством освіти і науки України і, зокрема, Національною академією педагогічних наук України, органами виконавчої влади, галузевими академіями наук, роботодавцями, керівниками навчальних закладів, установ та громадськістю на виконання Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» розроблено проект Закону України «Про професійну освіту», яким передбачено визначити правові, організаційні та фінансові засади функціонування і розвитку системи професійної освіти, забезпечення потреб ринку праці у кваліфікованих кадрах.

В’ячеслав Супрун також розповів про заплановану роботу регіональних рад стейкхолдерів професійної освіти, наглядових рад при ПТНЗ та необхідність проведення оптимізації мережі ПТНЗ, технікумів та коледжів в Україні.

Своєю чергою Міністерством удосконалюється мережа професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, припинено 9 юридичних осіб ПТНЗ шляхом приєднання до більш потужних закладів, змінено тип та назву ще 4 профтехучилищ.

Учасники зустрічі отримали відповіді на всі поставлені запитання та обговорили подальші спільні дії та кроки формування сучасної мережі професійної освіти Донецької області.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Львові працює I Міжнародна літня школа української мови "Крок до України"
  • На сесії Львівської міськради обговорили злиття ветеринарного та аграрного ВНЗ
  • Д.Табачник: Про колабораціоністські формування в підручниках буде написано правду
  • Найнижчу явку на тести з української мови зафіксовано на Донеччині і в Києві
  • У Донецьку розроблено комп’ютерну аналітичну систему для формування бюджетної політики
 28.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2171

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина