У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Інновації для добробуту людства  Русская версия

Інновації для добробуту людства
Архів новин

Інвалідний-візок всюдихід? Ультразвуковий навігатор для людей з інвалідністю? Автомобіль, що піднімається у повітря? Рукавичка для спілкування людей з вадами слуху? Чи можливо використовувати енергію дощу? Що таке справді розумний дім? Повністю візуалізований та відкритий державний бюджет України? Чи має Україна таланти? Деяким авторам цих винаходів, що були представлені 25 вересня 2015 року, 16-18 років.

З цими винаходами можна було ознайомитися під час щорічного форуму інновацій Social Good Summit Програми розвитку ООН, який проходив у Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка.

Головна тема обговорення – «Як новітні технології, інновації та соціальні медіа можуть змінити життя людей та допомогти знайти відповідь на глобальні виклики людства».

Відкриваючи захід, директор представництва Програми розвитку ООН в України Янтомас Хімстра зазначив: «Інновації та новітні технології мають неабияке значення для вирішення проблем людства. ООН завжди підтримувало та підтримуватиме у майбутньому ініціативи, що сприяють глобальному прогресу та покращенню життя на планеті».

У заході взяли участь директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України Віктор Шовкалюк, інших органів влади, студенти, представники наукових кіл, бізнесу, громадянського суспільства, IT експерти, які обговорили досвід, технології та інноваційні ідеї, які допоможуть перетворити виклики сьогодення на можливості для зростання, розвитку та прогресу людства.

Захід проходить в рамках глобального форуму, що відбудеться у Нью-Йорку та в інших містах країн світу. Організатори глобального форуму – Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Фонд Організації Об’єднаних Націй, компанія Mashable, Ericson та Фонд Білла та Мелінди Гейтс. Найкращі інноваційні проекти з України будуть представлені на глобальному форумі в США, м. Нью-Йорк.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Чому конкурс бізнес-ідей "Галицькі інновації" потрібен саме зараз?
  • Харківський інститут розробив інноваційну технологію литва
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • Фахівці Львівського інституту банківської справи запропонують інновації по енергозбереженню
 28.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овнам день поможет систематизировать информацию, упорядочить контакты. Подходящее время для посещения официальных инстанций и их сайтов, для работы с собственным сетевым ресурсом. Удачный момент для оформления документов, включая визы, пропуска... далі
Інші гороскопи

Хмарина