У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сергій Квіт привітав учасників Всеукраїнського конкурсу "Учитель року...  Русская версия

Сергій Квіт привітав учасників Всеукраїнського конкурсу
Архів новин

Нині Україна розпочала складний процес реінтеграції до Європи, і на учителів покладено відповідальність за виховання європейських українців, майбутніх громадян ЄС, які, утверджуючи свою самобутність, залишаються відкритими для світу. Про це йдеться в привітанні Міністра освіти і науки України Сергія Квіта учасникам Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015", фінальний етап якого розпочався 28 вересня у Миколаєві.

Сергій Квіт підкреслив, що конкурс "Учитель року" покликаний формувати нове покоління педагогів, які мислять у європейських категоріях, утверджуючи нові педагогічні інновації та формуючи світоглядні орієнтири модерної української європейської нації.

"Саме учитель формує світоглядні принципи, практичні уміння, визначає рівень моральності та етичної відповідальності перед своєю країною", – зазначається у привітанні Міністра до вчителів-фіналістів конкурсу.

Міністр побажав учасникам Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015" творчого натхнення, віри в свої сили, гідно представити свої професійні досягнення, а також обмінятися ідеями, підходами, новими поглядами на викладання навчальних предметів.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • У квітні 2012р. в українській Вікіпедії вперше переглянуто більше 50 мільйонів сторінок за місяць
  • У Волинській, Харківській й Херсонській областях: пройшли змагання в рамках XVIII Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних серед учнів
  • МОНмолодьспорт вибирає логотип Всеукраїнського Дня дошкілля
  • Житомирські екологи привітали школярів зі святом Святого Миколая
  • Студенти Житомирського агротехнічного коледжу привітали дітей хворих на фенілкетонурію з Днем Святого Миколая
 28.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина