У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Сергій Квіт привітав учасників Всеукраїнського конкурсу "Учитель року...  Русская версия

Сергій Квіт привітав учасників Всеукраїнського конкурсу
Архів новин

Нині Україна розпочала складний процес реінтеграції до Європи, і на учителів покладено відповідальність за виховання європейських українців, майбутніх громадян ЄС, які, утверджуючи свою самобутність, залишаються відкритими для світу. Про це йдеться в привітанні Міністра освіти і науки України Сергія Квіта учасникам Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015", фінальний етап якого розпочався 28 вересня у Миколаєві.

Сергій Квіт підкреслив, що конкурс "Учитель року" покликаний формувати нове покоління педагогів, які мислять у європейських категоріях, утверджуючи нові педагогічні інновації та формуючи світоглядні орієнтири модерної української європейської нації.

"Саме учитель формує світоглядні принципи, практичні уміння, визначає рівень моральності та етичної відповідальності перед своєю країною", – зазначається у привітанні Міністра до вчителів-фіналістів конкурсу.

Міністр побажав учасникам Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015" творчого натхнення, віри в свої сили, гідно представити свої професійні досягнення, а також обмінятися ідеями, підходами, новими поглядами на викладання навчальних предметів.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • 22 квітня відбудеться прес-конференція "Професійні стандарти соціальної комунікації"
  • У Запоріжжі 15 квітня відбудеться круглий стіл щодо наступності професійної освіти
  • Сергій Квіт: Табачник називає реформою вищої освіти реформу свого міністерства
  • У Рівному через грип канікули у школах продовжили до 6 квітня
  • Прокуратура: міськрада Львова порушила закон при ліквідації відділів освіти
 28.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Мonster master
Грати у онлайн гру Мonster master
Інші ігри

Хмарина