У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Всеукраїнський конкурс учнівських есе "Права людини і сучасні виклики...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Українська Гельсінська Спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з метою реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015), розвитку культури прав людини, поширенню інформації про права людини, мотивації педагогічних працівників до навчання правам людини проводить Всеукраїнський конкурс учнівських есе "Права людини і сучасні виклики України".

Всі учасники Конкурсу отримають Дипломи учасників, кращі розробки уроків будуть розміщені на сайті Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" (edu.helsinki.org.ua) та на інших сайтах, а переможці Конкурсу отримують Дипломи переможців та винагороди (книги на правову тематику, флешки та інше).

Переможець Конкурсу буде урочисто нагороджений за місцем навчання. Адміністрація навчального закладу може ініціювати проведення 2-денного семінару з прав людини за участю провідних спеціалістів в цій сфері на базі закладу Останній термін подачі матеріалів на Конкурс – 25 листопада 2015р.

Матеріали надсилати в електронному вигляді на адресу: essaycont4hr@gmail.com

Положення про Конкурс

За матеріалом Громадський простір.
Новини за темою:
  • УПЦ Московського патріархату хоче ввести в українських школах православну освіту
  • Судовий процес у справі Донецького національного університету" затягується
  • Депутати запропонували дати церковникам право засновувати школи
  • В.Янукович доручив Пшонці поставити крапку у справі загибелі студента Індила
  • Д.Табачник відправляє чиновників на міжнародні шкільні олімпіади за державний кошт?
 28.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Drop Kick
Грати у онлайн гру Drop Kick
Інші ігри

Хмарина