У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Всеукраїнський конкурс учнівських есе "Права людини і сучасні виклики...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Українська Гельсінська Спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з метою реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015), розвитку культури прав людини, поширенню інформації про права людини, мотивації педагогічних працівників до навчання правам людини проводить Всеукраїнський конкурс учнівських есе "Права людини і сучасні виклики України".

Всі учасники Конкурсу отримають Дипломи учасників, кращі розробки уроків будуть розміщені на сайті Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" (edu.helsinki.org.ua) та на інших сайтах, а переможці Конкурсу отримують Дипломи переможців та винагороди (книги на правову тематику, флешки та інше).

Переможець Конкурсу буде урочисто нагороджений за місцем навчання. Адміністрація навчального закладу може ініціювати проведення 2-денного семінару з прав людини за участю провідних спеціалістів в цій сфері на базі закладу Останній термін подачі матеріалів на Конкурс – 25 листопада 2015р.

Матеріали надсилати в електронному вигляді на адресу: essaycont4hr@gmail.com

Положення про Конкурс

За матеріалом Громадський простір.
Новини за темою:
  • 40 студентів з інвалідністю прослухали інтерактивний семінар «Громадянські права» у МДПУ імені Богдана Хмельницького
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • “Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою”, - Лілія Гриневич в Рівному на нараді за участі керівників обласних управлінь освіти і науки
  • Уряд направить більше 1,5 млрд грн на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл
  • Оголошено ХVІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
 28.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина