У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Китаї виявили підземний океан  Русская версия

У Китаї виявили підземний океан
Архів новин

Вчені Китайської академії наук, які проводили дослідження в Таримській западині, виявили під землею надзвичайно великі запаси води.

У цьому районі можна спостерігати одну з найбільших пустель світу – Такла-Макан. Фахівці хотіли з’ясувати, чому в посушливому районі спостерігається рясне поглинання вуглекислого газу. Цей ефект міг би бути пояснений знаходженням в районі пустелі лісу або моря. Але в ході досліджень виявилося, що вона приховує цілий підземний океан. Причому запаси води в ньому майже в десять разів більші за обсяги води у всіх Великих озерах США разом узятих.

На цей час вчені не беруться назвати точну кількість води, що міститься в океані, але в одному вони точно впевнені: вода не придатна для пиття, оскільки вона надзвичайно солона. Запаси води можуть бути використані для китайського сільського господарства.

Знахідка може змусити вчених переглянути уявлення про пустелі і процеси, що в них відбуваються.

За матеріалом Дзеркало тижня.
Новини за темою:
  • Китайський лунохід зробив свій перший панорамний знімок Місяця
  • Китайські студенти зробили Bugatti Veyron з сигаретних пачок
  • В океані знайдені десятки тисяч невідомих живих організмів
  • В Англії археологи виявили хатинку відьми з мумією кішки
  • Палеонтологи в Китаї знайшли "кладовище" зародків динозаврів
 16.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Sub Zero
Грати у онлайн гру Sub Zero
Інші ігри

Хмарина