У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Китаї виявили підземний океан  Русская версия

У Китаї виявили підземний океан
Архів новин

Вчені Китайської академії наук, які проводили дослідження в Таримській западині, виявили під землею надзвичайно великі запаси води.

У цьому районі можна спостерігати одну з найбільших пустель світу – Такла-Макан. Фахівці хотіли з’ясувати, чому в посушливому районі спостерігається рясне поглинання вуглекислого газу. Цей ефект міг би бути пояснений знаходженням в районі пустелі лісу або моря. Але в ході досліджень виявилося, що вона приховує цілий підземний океан. Причому запаси води в ньому майже в десять разів більші за обсяги води у всіх Великих озерах США разом узятих.

На цей час вчені не беруться назвати точну кількість води, що міститься в океані, але в одному вони точно впевнені: вода не придатна для пиття, оскільки вона надзвичайно солона. Запаси води можуть бути використані для китайського сільського господарства.

Знахідка може змусити вчених переглянути уявлення про пустелі і процеси, що в них відбуваються.

За матеріалом Дзеркало тижня.
Новини за темою:
  • Дослідники виявили 14 невідомих листів Вольтера
  • Учені виявили нове підтвердження передбачень майя про "кінець світу"
  • Астрономи виявили в космосі молекули кисню
  • Вчені виявили "колиску" 70 тисяч зірок
  • Археологи виявили загублене в лісах місто майя Чактан
 16.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Телець (21.04 - 20.05) Телець (21.04 - 20.05)
Для Тельцов день удачный, наиболее гармонична и продуктивна его первая половина. Если был повод для волнения, наступит долгожданная счастливая развязка. Возможны хорошие покупки. Удача может прийти внезапно и не с той стороны, откуда вы привыкли... далі
Інші гороскопи

Хмарина