У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Біологи представили "Древо життя" двох з гаком мільйонів живих...  Русская версия

Біологи представили
Архів новин

Біологи з США розробили "Дерево життя" близько 2,3 мільйонів живих організмів, включаючи тварин, рослини, гриби і мікроорганізми.

Проект є описом еволюційних зв’язків між видами і є першим етапом на шляху створення каталогу для дослідження 3,5 мільярдів років еволюції життя на Землі. Як відзначають вчені, їх початковий етап "Дерева життя" містив менше 500 видів.

Знання еволюційних взаємин між організмами дозволить фахівцям отримувати нові препарати, покращувати врожайність сільськогосподарських культур, а також простежувати розвиток ряду інфекційних захворювань, зокрема, ВІЛ-інфекції, грипу і лихоманки Ебола.

У проекті "Дерева життя" беруть участь одинадцять наукових і освітніх установ США. При його створенні були використані понад 7,5 тисяч філогенетичних досліджень, опублікованих в період з 2000 по 2012 рік в понад ста наукових журналах. При цьому, як відзначають вчені, тільки в кожному шостому дослідженні його автори представили свої дані в цифровому вигляді.

Через це багато нових досліджень неможливо занести до бази даних і об’эднати з дослідженнями, що вже існують. За словами вчених, це призводить до того, що еволюційні взаємини між різними видами не до кінця зрозумілі. В цілому таке встановлено лише для приблизно п’яти відомих науці видів.

Робота вчених була підтримана Національним науковим фондом США, який за три роки виділить біологам 5,76 мільйона доларів.

За матеріалом Lenta.ru.
Новини за темою:
  • США запускає програму із перетворення Марсу на більш придатну для життя планету
  • Графіт з Гренландії показав ученим наявність життя 3,7 млрд років тому
  • Учені: у найближчі десятиліття життя на Землі різко погіршиться
  • Учені: прояв емоцій може продовжити життя
  • Марсохід НАСА не знайшов ознак життя на Марсі
 20.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина