У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти  Русская версия

Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
Архів новин

В Італії відбувся страйк шкільних вчителів, які протестують проти змін у системі освіти, запропонованих урядом Маттео Ренці.

Мета реформи полягає, насамперед, у скороченні видатків держави на освіту. Акції протесту відбулись по всій країні, в тому числі, в семи найбільших містах Італії. Запропонована владою система перетворень під назвою "Хороша школа" викликала протести не тільки вчителів, а й учнів та їх батьків. Через протестні акції італійських педагогів практично всі школи країни були закриті – вчителі замість роботи вирушили відстоювати свої інтереси, протестуючи проти майбутніх змін у системі освіти. Демонстрації та мітинги пройшли в найбільших містах Італії – Римі, Мілані, Палермо, Неаполі та інших.

Лідери страйку заявляють, що їх основна мета – домогтися, відмови влади від проведення реформи, оскільки вона змінить італійську освіту докорінно, і, як вважає більшість зацікавлених осіб, не в кращий бік.

Разом із вчителями у демонстраціях взяли участь школярі, студенти та їх батьки – усі, кому не байдужі проблеми сфери освіти.

За матеріалом amic.ru.
Новини за темою:
  • У Франції масово страйкують учителі та викладачі
  • Греція, Чилі і Аргентина охоплені студентськими протестами
  • Британські студенти протестують проти скорочення фінансування освіти
  • У Греції вчителі вийшли на протест проти масових звільнень
  • Тисячі студентів влаштували протести в Угорщині
 12.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Рекламный ролик завода ЗИЛ: 2150 год. Высшее качество. Современное оборудование. Диалог двух роботов:
- Где ключ на 15?
- Где-где? В ПиZде!
Титры: "Мы сохраняем традиции нашей страны!"
Інші анекдоти

Хмарина