У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких...  Русская версия

Українські школярі здобули бронзову нагороду та перші місця у дослідницьких проектах на ІХ Міжнародній олімпіаді з географії
Архів новин

20 вересня 2015 року завершилася ІХ Міжнародна олімпіада з географії (IESO 2015), що проходила у м. Посус-ді-Калдас, штат Мінас Жерайс, Бразилія.

У індивідуальних змаганнях бронзову медаль виборов учень 11 класу загальної освітньої школи І-ІІІ ступенів №25 Івано-Франківської міської ради Роман Букатюк.

Особливістю цієї олімпіади став міжнародний командний конкурс дослідницьких проектів, що проводиться паралельно з індивідуальними змаганнями. Українські школярі здобули перше та друге місця у конкурсі дослідницьких проектів у складі міжнародних команд (Роман Букатюк – перше місце, а також учень Львівського фізико-математичного ліцею Богдан Лущик – друге місце).

Програма олімпіади передбачала виконання учнями теоретичних та практичних завдань з трьох наукових напрямів: геологія, гідрологія та метеорологія, астрономія.

У змаганнях взяли участь делегації з 23 країн світу. Україну представляла команда у складі чотирьох учнів 11-их класів: Романа Букатюка з м. Івано-Франківська, Ангеліни Кикини з м. Хуста (Закарпатська область), Богдана Лущика з м. Львова, та Олександри Євдокимової м. Суми.

Організатори олімпіади запропонували насичену екскурсійну програму, що включала відвідування місцевих природних пам’яток та культурних об’єктів, а також місцевих загальноосвітніх шкіл та вищих начальних закладів. Тож, окрім нагоди проявити себе у науковій царині, учасники мали змогу краще познайомитися з особливостями природи, історії та культури, специфікою освітянського життя бразильського штату Мінас Жерайс, а також відчути атмосферу повсякденного життя у Бразилії.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • 21-ша Українська антарктична експедиція вивчала озонову діру, міграцію пінгвінів та рятувала життя туристів
  • В ЧНУ ім. Богдана Хмельницького обговорили проблематику Української революції 1917 – 1921 років
  • Завуч обрізала волосся школярці-сироті на Сумщині
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
 23.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина