У базі 27612 реферата, 363 підручника

 В гімназії "Київська Русь проведуть" ретельну експертизу  Русская версия

В гімназії
Архів новин

Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення призупинити навчальний процес у гімназії "Київська Русь" (вул. Гмирі, 2В). Про це повідомляють у КМДА. Причиною такого рішення стали результати лабораторних досліджень повітря, у яких виявили підвищений рівень шкідливих речовин.

Про це йдеться в повідомленні столичного Департаменту освіти і науки, молоді та спорту щодо ситуації із призупиненням навчального процесу в гімназії "Київська Русь". У КМДА також зазначили, що з 23 вересня також призупинено навчальний процес і в ліцеї "Інтелект", який розташований в тому ж приміщенні.

В освітньому департаменті повідомили, що в шкільному приміщенні, де розташовані гімназія "Київська Русь" і ліцей "Інтелект", буде проведена лабораторна експертиза полімерних поверхонь. Орієнтовний термін, який необхідний для цього, – не менше 40 годин робочого часу.

"З цих причин заняття в шкільному приміщенні тимчасово (на період з 23 по 25 вересня 2015 року) проводитися не будуть. Відповідне рішення ухвалене сьогодні Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", – повідомили в Департаменті освіти і науки, молоді і спорту.

У КМДА нагадують, що в результаті лабораторних досліджень, проведених Державною установою "Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України" в пробах повітря, відібраних в окремих навчальних приміщеннях, було виявлено, що формальдегід перевищує середньодобову гранично допустиму концентрацію в 3,4 рази, а вміст фенолу – в 3,1 рази.

Як відомо, батьки та учні гімназії "Київська Русь" пов’язують дії Держсанепідслужби з конфліктом у відношенні будівлі гімназії та гострою нестачею місць початкової школи в ліцеї "Інтелект", який розташований у приміщенні гімназії.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Мітингуючі біля стін київської мерії вимагають зберегти муніципальні надбавки вчителям на рівні 2008 року
  • Сьогодні Лілія Гриневич разом із послом КНР відкриють лінгафонні кабінети у Київській гімназії східних мов №1
  • Випускники Київських духовних шкіл перші на пострадянському просторі отримають офіційно визнані державою документи
  • 22 травня у Київському національному торговельно-економічному університеті відбудеться фотовиставка "Сушка"
  • У Київському університеті імені Бориса Грінченка вшанують пам’ять геніального лексикографа
 23.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина