У базі 27612 реферата, 363 підручника

 28 вересня українці зможуть побачити "кривавий" Місяць  Русская версия

28 вересня українці зможуть побачити
Архів новин

Через тиждень жителі Землі стануть свідками рідкісного астрономічного явища – кривавого супермісяця. Наступного разу подібне явище станеться лише через 18 років. Побачити кривавий супермісяць земляни зможуть починаючи з 27 вересня. В Україні варто спостерігати за небом у понеділок, 28 вересня, з 5:11 по 6:23. У цей день на астрономічному календарі збігаються відразу дві події: супермісяць і так званий "кривавий місяць".

Назва Blood Moon (тобто кривавий місяць) поширена в англомовних країнах. В інших країнах це називається прозаїчніше – місячне затемнення. Воно відбувається, коли Сонце, Земля і Місяць вирівнюються по прямій. Таке явище ще відоме як сигизія, тобто вирівнювання трьох або навіть більшої кількості астрономічних тіл в межах Сонячної системи. Саме під час затемнення Місяць потрапляє в тінь Землі і в певні моменти його поверхню можна спостерігати з нашої планети в криваво-червоних кольорах.

"Єдине, що дійсно може статися на Землі під час затемнення, це те, що люди, які дивилися вночі на небо, прокинуться на наступний ранок з болем у шиї", – вважає Ноа Петро, фахівець НАСА.

Як пишуть журналісти британської газети Independent, незважаючи на нестандартну назву кривавий супермісяць навряд чи матиме якийсь надзвичайний вплив на землян.

За матеріалом Gazeta.ua.
Новини за темою:
  • 1 березня вчене звання професора присвоєно 73 українцям
  • 1 вересня в Івано-Франківську до шкіл пішли 2050 першокласників
  • 1 вересня в Криму проведуть урок, присвячений програмі В.Януковича "Україна для людей"
  • 1 вересня відкриють школу у селі з найвищим рівнем народжуваності в Європі
  • 1 вересня за парти на Львівщині сядуть на 800 першокласників більше, ніж торік
 23.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Mister Easter
Грати у онлайн гру Mister Easter
Інші ігри

Хмарина