У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Медіаграмотність – українським викладачам суспільних дисциплін  Русская версия

Медіаграмотність – українським викладачам суспільних дисциплін
Архів новин

Міністерство освіти і науки України спільно з Академією української преси та за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Нідерландів 22-23 вересня 2015 року в Харкові розпочали цикл семінарів для викладачів cуспільних дисциплін середньої та вищої школи «Практична медіаграмотність».

Нині українські викладачі потребують поглиблення навичок формування медійної та інформаційної грамотності в умовах пропагандистсько-психологічної війни.

Освітні заклади є саме тими фабриками, які мають усі можливості для формування медіаграмотного споживача, який вміє знаходити потрібну інформацію і перевіряти її достовірність; знає, як роспізнатити пропаганду від фактів і фільтрувати інформацію в ситуаціях конфлікту; як розпізнавати маніпуляцію.

Сьогодні, як для тих, хто навчає, так і для тих, хто навчається, важливим стає набуття інформаційної та медійної грамотності, навичок, пов’язаних з роботою в інформаційному та медіапросторі. Учасникам заходу пропонуються моделі практичної медіаосвіти та медіаграмотності, які можуть бути імплементовані у викладаннясуспільних дисциплін.

Слухачам семінару були запропоновані теми:медіаграмотність як життєво необхідна навичка в сучасній Україні; методологічні засади медіаграмотності; формування медіаграмотності під час викладання суспільних дисциплін: практичні вправи і зразки; новинна грамотність; стандарти подання інформації; як перевірити достовірність та неупередженість інформації; інформаційні війни: як врятуватися від пропаганди або чому вдається маніпулювати громадською свідомістю; технології критичного мислення: як сприймати і трактувати інформацію.

Учасниками семінарів стануть більш як 100 педагогів. Семінари також відбудуться у Маріуполі, Сєвєродонецьку, Чернігові.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • "Teraz Wroclaw" в українських Центрах європейської інформації
  • 1 листопада у Львові відбудеться піша хода до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям
  • 1,5% студентів українських ВНЗ - іноземці
  • 1-10 липня відбудеться філософська школа "Прощення, солідарність, громадянська відповідальність: український контекст"
  • 1-20 вересня проводиться Всеукраїнський рейд "Урок"
 23.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

paintball
Грати у онлайн гру paintball
Інші ігри

Хмарина