У базі 27618 реферата, 364 підручника

 С.Квіт і президент Академії наук Польщі обговорили грантові програми  Русская версия

С.Квіт і президент Академії наук Польщі обговорили грантові програми
Архів новин

24 вересня 2015 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з президентом Академії наук Польщі професором Єжи Душинським.

У зустрічі також взяли участь заступник Посла Республіки Польща Рафал Вольскі, радник Посольства Польщі Анна Кузьма, голова представництва Польської Академії Наук в Україні професор Генрик Собчук, голова Програмної Ради представництва Польської Академії Наук в Україні доктор Павел Коваль.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці щодо навчальних програм та академічних обмінів, спільних наукових проектів. Зокрема, польська сторона пропонує розпочати програму спільних структурованих докторантур між провідними університетами та науковими інституціями Польщі та України.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт підкреслив важливість співпраці сторін у галузі освіти і науки та наголосив на актуальності врахування польського досвіду для української вищої освіти, зокрема, у рамках імплементації нового Закону України "Про вищу освіту" та впровадження докторських програм європейського типу.

Сергій Квіт звернув увагу польської сторони на важливість врахування польського досвіду у впровадженні третього циклу вищої освіти та створенні PhD програм, котрі відрізняються від застарілої системи аспірантури, що наразі ще діє в українських вищих навчальних закладах.

Президент Академії наук Польщі Єжи Душинський, своєю чергою, підтвердив готовність Академії наук Польщі у сприянні та підтримці українських вищих навчальних закладів та наукових установ, науковців та їх досліджень.

Під час зустрічі сторони також обговорили перспективи співпраці у рамках спільної участі в європейських грантових програмах з досліджень та інновацій.

Сторони домовилися провести додаткову зустріч з цих питань у жовтні.

За матеріалом Newsru.ua.
Новини за темою:
  • Наука – вперед! Україна та Німеччина розширюють наукову співпрацю
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • Студенти Запорізького національного університету зустрілись із представниками посольства Польщі в Україні
  • Академія Cisco Львівської політехніки отримала нагороду за досягнення у підготовці фахівців мережевого обладнання
  • Студенти університету ветеринарної медицини та біотехнологій стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт
 24.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина