У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Київському національному університеті ім. Т.Шевченка провели презентацію...  Русская версия

У Київському національному університеті ім. Т.Шевченка провели презентацію Міжнародної премії І.Франка
Архів новин

У Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка (КНУ) 24 вересня 2015 року відбулася презентація Міжнародної премії Івана Франка. Премія заснована Міжнародним фондом Івана Франка, який був створений в червні 2015 року з ініціативи онука Великого Каменяра – Роланда Франка.

До правління Фонду увійшли як українські, так і закордонні вчені з Лондона, Відня, Мюнхена, Варшави та Седльце.

Як розповів на прес-конференції голова правління Фонду Роланд Франко, мета організації – популяризувати та сприяти всеохоплюючому вивчення творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка, спонукати вчених з різних країн світу до проведення активних гуманітарних досліджень в галузі суспільних наук та україністики.

"Ми створили Міжнародний фонд для популяризації Франка не тільки в Україні, але і в світі. Планів у нас дуже багато. Крім того, 2016 рік є ювілейною річницею: 160 річниця з Дня народження і 100-річчя з дня смерті Івана Франка",- розповів Роланд Франко.

Проректор Львівського національного університету ім. І.Франка (ЛНУ) Ярослав Гарасим зазначив, що Франко був добре знайомий з новітніми досягненнями гуманістаристики того часу, тому премія повинна реагувати на появу нових, знакових досліджень в соціально-гуманітарній галузі сучасності.

Під час презентації премії директор Фонду Ігор Курус зазначив, що щорічно, 27 серпня, у день народження Івана Франка, буде проходити урочисте нагородження лауреатів. Міжнародне журі буде сформовано з вітчизняних і зарубіжних учених, які будуть обирати лауреатів у двох номінаціях – за вагомий особистий внесок у розвиток суспільних наук і за внесок у розвиток україністики.

Ігор Курус також повідомив, що преміальний фонд формується за рахунок благодійних внесків прихильників наукової спадщини Івана Франка і на сьогодні становить близько 500 тисяч гривень.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • Донецький національний університет знаходиться під загрозою руйнування
  • 45% студентів першого курсу бюджетної форми навчання Львівського національного університету - пільговики
  • У Черкаському національному університеті пройшли читання з нагоди 120-річчя з дня народження Зінаїди Тулуб
  • 80% студентів Черкаського національного університету навчатимуться на державній основі
  • У Черкаському державному технологічному університеті відбудеться конференція "Теорія і практика сучасної економіки"
 24.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина