У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив звіт про проведення ЗНО  Русская версия

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив звіт про проведення ЗНО
Архів новин

Український центр оцінювання якості освіти у розділі "Звіти ЗНО" (testportal.gov.ua) оприлюднив звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2015 році.

Учасники оцінювання та зацікавлені особи можуть завантажити "Звіт про проведення ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році". Звіт включає психометричні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року із суспільно-гуманітарних навчальних предметів та природничо-математичних дисциплін.

З кожного предмету до "Звіту" включено структуру і зміст сертифікаційної роботи, психометричні характеристики роботи, психометричні характеристики завдань та висновки щодо результатів виконання.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Україна приєдналася до незалежної Європейської системи акредитації інженерної освіти
  • МОН впроваджує електронний документообіг в рамках проекту Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (Альянс UТЕMA)
  • «2017-го систему вищої освіти очікують чотири ключові зміни», – директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • Експерт розповіла, чого бракує українським школам
 24.09.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина