У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти  Русская версия

Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
Архів новин

В Італії відбувся страйк шкільних вчителів, які протестують проти змін у системі освіти, запропонованих урядом Маттео Ренці.

Мета реформи полягає, насамперед, у скороченні видатків держави на освіту. Акції протесту відбулись по всій країні, в тому числі, в семи найбільших містах Італії. Запропонована владою система перетворень під назвою "Хороша школа" викликала протести не тільки вчителів, а й учнів та їх батьків. Через протестні акції італійських педагогів практично всі школи країни були закриті – вчителі замість роботи вирушили відстоювати свої інтереси, протестуючи проти майбутніх змін у системі освіти. Демонстрації та мітинги пройшли в найбільших містах Італії – Римі, Мілані, Палермо, Неаполі та інших.

Лідери страйку заявляють, що їх основна мета – домогтися, відмови влади від проведення реформи, оскільки вона змінить італійську освіту докорінно, і, як вважає більшість зацікавлених осіб, не в кращий бік.

Разом із вчителями у демонстраціях взяли участь школярі, студенти та їх батьки – усі, кому не байдужі проблеми сфери освіти.

За матеріалом amic.ru.
Новини за темою:
  • В угорській школі застрелили директора та вчителя
  • Замерзлі вчителі індійської школи зігрілися біля багаття з підручників
  • У Великій Британії вчителька музики спокушала шестикласників елітної школи
  • Академія наук Китаю планує протягом майбутніх 5 років запросити до себе 1500 зарубіжних вчених
  • У США заміжня вчителька згвалтувала школяра 300 разів
 12.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4027

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина