У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Російські ВНЗ та наукові інститути позбудуться підписки на унікальні наукові...  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

ВНЗ і наукові інститути РФ позбудуться підписки на тисячі унікальних наукових журналів, що видаються найбільшою міжнародною компанією Springer. Вже 12 травня компанія закриває доступ. Причиною стала несплата підписки за 2014 – уряд РФ заборгував компанії 890 тис. євро.

"Останні чотири місяці для російських вчених підписка і так була безкоштовною, але продовжувати таку ситуацію більше неможливо", – каже голова представництва Springer в Росії і країнах СНД Маттіас Айхер.

"Наукова періодика – основний спосіб отримання інформації з фундаментальних і прикладних наук. Саме завдяки журналам вчені залишаються в курсі останніх розробок, новин, експериментів", – пояснив голова Російської академії наук Володимир Фортов.

За словами Фортова, якщо підписка не буде продовжена, російські вчені опиняться в ізоляції від світової науки. "Springer – дуже серйозне видавництво. Якщо їх журнали стануть нам недоступні, наука не зможе розвиватися повноцінно", – зазначив він.

Міжнародна компанія Springer, заснована в 1842 році, видає наукові, технічні та медичні журнали, книги і довідники. У портфелі видавництва більше 2,4 тис. англомовних періодичних наукових журналів і права на 170 тис. книжок. Доступ до більшості з них є платним: ВНЗ і приватні особи можуть купити підписку на всі видання або сплатити знайомство з окремими публікаціями. У травні 2015 Springer почав процес злиття з іншим великим науковим видавництвом Holtzbrinck Publishing Group, товарообіг об’єднаної компанії складе 1,5 млрд євро.

У 2014 році Springer оцінив річну підписку для російських вчених в 3,2 млн євро – за ці гроші вони отримали доступ до бази наукових журналів, а також до книг, виданих у 2005-2011 роках. Оператором бюджетних коштів є Російський фонд фундаментальних досліджень (РФФД, перебуває у віданні уряду РФ).

Через необхідність розраховуватися зі Springer у валюті, останні кілька років перерахування грошей відбувається за багатоступеневою схемою. Проте торік схема дала збій через економічну кризу.

За матеріалом Коммерсант.
Новини за темою:
  • "Батько" гібридного рису Юань Лунпін отримав наукову премію імені Махатхіра 2011 року
  • 15-18 листопада у Варшаві відбудеться Національна наукова конференція фізики
  • 28 тисяч студентів-відмінників російських ВНЗ стали "бюджетниками"
  • 30 тисяч російських випускників не здали єдиний державний екзамен
  • Intel відкриє наукові центри з вивчення хмарних обчислень
 12.05.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3507

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина