У базі 27618 реферата, 364 підручника

 США запускає програму із перетворення Марсу на більш придатну для життя планету  Русская версия

США запускає програму із перетворення Марсу на більш придатну для життя планету
Архів новин

Вчені Агенції із перспективних оборонних розробок (DARPA) шукають шляхи створення інженерних організмів, аби перетворити Марс на планету із можливістю людського життя.

У планах DARPA – розігрів та згущення атмосфери червоної планети шляхом висаджування зелених, фотосинтезуючих рослин, бактерій та водоростей, повідомляє CBS.

Аби людське існування на Марсі не обмежувалося життям лише у приміщенні, клімат і поверхня Марсу повинні будуть зазнати кардинальних змін, щоб позбутися пилових бурь, тонкої атмосфери та низької гравітації. Крім того, за даними НАСА, середня температура складає -50 градусів за Цельсієм. Утім, дослідники агенції налаштовані доволі оптимістично. Вони вважають, що повільний процес може бути успішним та зробить планету більше схожою на Землю.

Щоб прискорити його, в DARPA створюють інструменти генетичної модифікації різних організмів.

Заступниця директора із Біологічних технологій DARPA Алісія Джексон разом з колегами створили програмне забезпечення "Google Maps of genomes" ("Гугл карта геномів"), що швидко дозволяє виявити розміщення гену у геномі.

Тестування проекту синтетичного організму може бути перевірене тут, на землі, в результаті природного або техногенного лиха. Це, в свою чергу, дозволить проаналізувати чи зможуть новостворені організми вижити в складних умовах і відновити себе у складному кліматі.

За матеріалом Українська правда.Життя.
Новини за темою:
  • Мобільні телефони заборонили в навчальних закладах Таджикистану
  • Британські підлітки у повсякденному житті використовують не більше 800 слів?
  • У Молдавії у шкільній програмі з’являться шахи
  • Ландшафтний художник створив найбільший в світі витвір мистецтва
  • Більше 70 тисяч іранських студентів прагнуть підірвати себе в Ізраїлі
 30.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Официант с подносом подходит к клиенту ресторана:
- Кофе? Чай?
Клиент:
- Пожалуй, кофе.
Официант:
- А вот и не угадали - чай...
Інші анекдоти

Хмарина