У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Про індексацію стипендії студентам  Русская версия

Про індексацію стипендії студентам
Архів новин

У зв’язку з актуальністю питання проведення індексації стипендії студентам вищих навчальних закладів ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надав роз’яснення з цього питання.

Індексація стипендії здійснюється відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" в редакції від 06.02.2003 №491-IV з наступними змінами та Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003р. №1078, що розроблений на виконання статті 6 закону.

Законом України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28.12.2014р. №76-VIII передбачено, що проведення індексації грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів на відповідний рік. Пунктом 14 Прикінцевих положень цього закону Кабінету Міністрів України доручено за результатами першого півріччя 2015 року та з урахуванням економічної ситуації затвердити порядок проведення індексації зокрема й соціальних виплат.

З текстом листа можна ознайомитись за адресою

За матеріалом Профспілка освітян.
Новини за темою:
  • Міська влада Рівного надасть стипендії 19 студентам
  • Кращі студенти ЗНУ отримають ректорські стипендії
  • В.Янукович доручив Пшонці поставити крапку у справі загибелі студента Індила
  • У Донецьку студентам роздавали шпаргалки про референдум
  • Міністр освіти України пішов на поступки студентам Київського політехнічного інституту
 29.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3767

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина